Nasze projekty

Rekolekcje dla mam z małymi dziećmi

"Pojechałabym na rekolekcje, ale mam małe dziecko i nie zostawię go samego". Jeśli ta wymówka jest Twoją wymówką, dłużej nie ma racji bytu. 21 marca rozpoczynają się w Krakowie 3-dniowe rekolekcje dedykowane mamom z małymi dziećmi!

Rekolekcje organizuje krakowska grupa modlitewna Macierzanka, a poprowadzi je krakowski biskup pomocniczy Janusz Mastalski. W trakcie rekolekcji organizatorzy zapewniają opiekę dzieciom w czasie, gdy mama się spowiada, modli albo jest na konferencji. – Dziecięcy gwar jest mile widziany! – piszą organizatorzy w zaproszeniu. 

Tematem rozważań będzie próba odpowiedzi na pytanie: „Jak nie zagubić małżeńskiej miłości?”

„Codzienność każdej z nas jest zmaganiem. Obowiązki rodzicielskie i zawodowe, zatroskanie o zdrowie bliskich czy finanse bywają trudne do udźwignięcia. Czy w natłoku spraw pamiętasz o swoim podstawowym powołaniu? Jak pielęgnujesz tę najważniejszą ze wszystkich ludzkich relacji?” – pytają retorycznie organizatorzy. 

Reklama
Reklama

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek, 21 marca i potrwają do soboty, 23 marca. Wszystkie spotkania odbywają się w ogrzewanych podziemiach kościoła św. Józefa przy Rynku Podgórskim w Krakowie. 

Podczas codziennej Mszy Świętej oraz konferencji każda mama będzie mogła w przyjaznym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. Na najmłodszych będzie czekał kącik zabaw. W czwartek i piątek przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:00 do 10:00). W sobotę po Mszy Świętej odbędzie się „Mamy Czas” czyli spotkanie przy herbacie w salce bibliotecznej obok kościoła. Zachęcamy, byś tego dnia w miarę możliwości zostawiła dzieci w domu piszą organizatorzy.

ad/KAI

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite