fot. Stacja7

Prezentacja książki Pawła Zuchniewicza „Ojciec wolnych ludzi”. TRANSMISJA

Wydawnictwo Stacja7 i Archidiecezja Warszawska zapraszają na prezentację książki „Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza. Prezentacja książki odbędzie się w środę, 8 września o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Domu Arcybiskupów Warszawskich (ul. Miodowa 17/19, Warszawa).

Reklama

W wydarzeniu udział wezmą: Kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski; Paweł Zuchniewicz, autor książki; Wojciech Kirejczyk zastępca dyrektora Biura Programu „Niepodległa”; Aneta Liberacka, redaktor naczelny portalu Stacja7 i prezes Fundacji Medialnej 7.

Spotkanie poprowadzi Michał “Pax” Bukowski, dziennikarz programu „Studio Raban”.

Książka Pawła Zuchniewicza „Ojciec wolnych ludzi” to beletryzowana biografia kardynała Stefana Wyszyńskiego, której wznowienie ukazało się nakładem Wydawnictwa Stacja7, pod patronatem Archidiecezji Warszawskiej.

Reklama
Reklama

Nowe wydanie książki „Ojciec wolnych ludzi”, poza pierwotną treścią wydaną w roku 2011 przez wydawnictwo Znak, zawiera oryginalny suplement – ponadczasową „rozmowę z Prymasem”, w której pytania zadają czytelnicy portalu Stacja7.pl, a odpowiedzi, opracowanych przez Pawła Zuchniewicza w oparciu o fragmenty różnych pism – „udziela” sam kard. Stefan Wyszyński.

Zarówno pierwotna treść książki, jak i dodatek współtworzony z młodymi użytkownikami portalu Stacja7.pl, stanowią wartościowe i unikatowe w formie materiały służące zapoznaniu się z nauką Prymasa Tysiąclecia przez ludzi młodych.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę