Nasze projekty

Poznaj 8 sposobów na szczęście

O. Jacques Philippe - znany na całym świecie duszpasterz Wspólnoty Błogosławieństw będzie od 2 września głosił rekolekcje "na dobry początek" u krakowskich dominikanów.

Rekolekcje zatytułował tak, jak swoją najnowszą dostępną w Polsce książkę” „8 sposobów na szczęście”, bowiem rozważania oprze na Kazaniu na Górze z Ewangelii według św. Mateusza.

Nauki rozpoczną się w niedzielę 2 września, podczas mszy św. o godzinie 19:00, a kontynuowane będą od poniedziałku do środy podczas mszy św. o 19.30, po której o. Jacques wygłosi konferencję. W kolejnych dniach planowane są także rekolekcje o. Jacquesa w klasztorach dominikańskich w Warszawie (6-8.09) i Poznaniu (9-12.09). 

– Refleksja nad ośmioma błogosławieństwami staje się okazją, by wskazać nam jedyną drogę do królestwa niebieskiego. Jaka to droga? Z pewnością mało atrakcyjna we współczesnym świecie – piszą ojcowie dominikanie w zaproszeniu na wydarzenie.

Reklama
Reklama

O. Jacques Philippe (ur. 1947) w 1976 r. wstąpił do Wspólnoty Błogosławieństw, aktywnie angażującej się w służbę ubogim i głoszenie Ewangelii. Od 1985 r., po przyjęciu święceń kapłańskich, odpowiedzialny jest we Wspólnocie za duchowe kierownictwo, kształtując formacyjnie księży i seminarzystów. Od wielu lat podróżuje po świecie ze swoimi rekolekcjami, jest także autorem książek z dziedziny duchowości, przetłumaczonych na ponad dwadzieścia języków i sprzedanych w ponad milionie egzemplarzy.

Jego książka „8 sposobów na szczęście” jest dostępna również w sklepie Stacji7 – Dobroci.pl.

8-sposobow-na-znalezienie-szczescia

Reklama
Reklama

 

ad/Stacja7 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę