Nasze projekty

O. Szustak: Księdzu, przyjedź do Spodka!

Taki apel nagrał o. Adam Szustak OP na YouTube prosząc księży, aby w miarę możliwości wsparli swoją posługą spotkanie uwielbieniowe w katowickim Spodku 2 października

Chodzi o pomoc zwłaszcza przy udzielaniu sakramentu namaszczenia chorych, które ma się wówczas odbyć. – W spotkaniu weźmie udział prawie 9 tys. ludzi, a do posługi sakramentem namaszczenia mamy póki co kilkunastu księży. Przydałoby się jeszcze paru, aby wszystko przebiegło sprawniej – powiedział o. Adam w wideoblogu opublikowanym 26 września. 

Apel skierował zarówno do słuchających go kapłanów, jak i świeckich z okolic Katowic, którzy mogliby przekazać tę prośbę zainteresowanym księżom. 

Księża, którzy chcieliby zgłosić się do pomocy ekipie o. Adama proszeni są o napisanie maila na adres [email protected] – dostaną wówczas wejściówkę na wydarzenie.

Reklama
Reklama

Bilety na „Namaszczonych” w Spodku, pomimo wielkiej liczby – dokładnie 8156 – rozeszły się w ciągu 2 tygodni od startu rejestracji. Obecnie można je uzyskać jedynie drogą wymiany z kimś, kto zrezygnował z udziału. Takie ogłoszenia pojawiają się na stronie tego wydarzenia na Facebooku. 

„Namaszczeni” w katowickim Spodku będą największym zorganizowanym dotychczas przez o. Adama spotkaniem uwielbieniowym. Tradycyjnie wspólnie z nim będzie głosić o. Tomasz Nowak OP, zaś muzycznie uwielbienie poprowadzi zespół owca.

https://www.youtube.com/watch?v=fcdQgYTs8fs

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite