Nasze projekty

Niedługo premiera filmu o ks. Janie Kaczkowskim. Jest nowy zwiastun i utwór promujący produkcję

Długo wyczekiwany film o ks. Janie Kaczkowskim pt. "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka zadebiutuje na ekranach kin 23 września. Dziś swoją premierę ma najnowszy zwiastun produkcji oraz promujący ją utwór.

fot. NEXTFILMPL/YouTube

Napisałem tę historię, aby nawet najbardziej zdołowany człowiek uwierzył, że nowe, dobre życie może się rozpocząć w trudnych do wyobrażenia, ekstremalnych okolicznościach. To opowieść o zwycięstwie życia i miłości. Historia prawdziwa – mówi scenarzysta, Maciej Kraszewski.

Film opowiadający o niezwykłej przyjaźni ks. Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego zawalczy we wrześniu o Złote Lwy podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

ZOBACZ TEŻ: Opowieść o „przyjaźni, która może zmienić życie”. Zobacz zwiastun filmu o ks. Janie Kaczkowskim

Reklama

W główną rolę wcieli się aktor Dawid Ogrodnik, który na planie filmu do złudzenia przypomina ks. Kaczkowskiego. Na ekranie zobaczymy również Piotra Trojana, który zagra Patryka Galewskiego, ale również m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną, Marię Pakulnis, Martę Stalmierską, Witolda Dębickiego, Michała Kaletę.

Uważam, że ten film będzie bardzo ważny, gdyż opowiada o cudownych międzyludzkich relacjach. O tym, jak powinniśmy się szanować i jak jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. O tym, że nie powinniśmy oceniać się po powierzchownych cechach, bo ważna jest przyjaźń drugiego człowieka. To jest coś, co w tej chwili w życiu jest nam bardzo potrzebne. Ten film może dać siłę wielu osobom i zmusić je do przemyśleń – mówi Anna Dymna.

Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu:

Reklama

W sieci pojawił się również utwór „Nie zrozumie nas” w wykonaniu Dawida Karpiuka, który skomponowano specjalnie na potrzeby filmu.

kh, mat. prasowe, Aleteia/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę