Nasze projekty
Reklama
fot. Bądźmy Razem. TVP/YouTube

Michał Bajor i Alicja Majewska zachwycili publiczność w Opolu. „Klasa sama w sobie”

Na scenie w Opolu pojawił się wyjątkowy duet. Owacjom na stojąco nie było końca.

W pierwszy dzień 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu poza konkursem „Premier” publiczność mogła obejrzeć również jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Michała Bajora.

Na scenie w Opolu aktor i wokalista wykonał jeden ze swoich najpopularniejszych utworów pt. „Moja miłość największa” w duecie z Alicją Majewską.

Co najciekawsze, ta piosenka była pierwotnie przeznaczona dla Alicji Majewskiej, ale po wysłuchaniu utworu powiedziała, że nie może go przyjąć. Ala posłuchała i powiedziała, że to jest dla Bajora. Teraz zaśpiewamy razem – mówił Michał Bajor w Dzień Dobry TVN w sierpniu 2023 roku.

Reklama

Artyści znają się i przyjaźnią od wielu lat. I nie był to ich pierwszy wspólny występ. Z Alicją przyjaźnimy się od kilkudziesięciu lat, razem podróżowaliśmy na koncerty, w różnych składach artystycznych. występowaliśmy na festiwalach. To długoletnia znajomość zawodowa i prywatna – mówił Michał Bajor w rozmowie z Sergiuszem Królakiem dla portalu jazzsoul.pl w 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ: Moja miłość największa nie wie nic, że jest moja

Ich występ zachwycił publiczność w Opolu. To była uczta dla duszy – czytamy w komentarzu pod nagraniem. Klasa sama w sobie, brawo to jest poziom Polskiej muzyki – zachwycają się internauci.

Reklama

viva.pl, kh/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę