Nasze projekty

„Kup pieluchy – podaj film”. Nietypowa akcja na rzecz dzieci uratowanych od aborcji

Szczecińska Fundacja Małych Stópek prowadzi akcję „Kup pieluchy – podaj film”. Dzięki inicjatywie zakupiono już 22 tys. pieluch dla dzieci uratowanych od aborcji.

– Sprawa jest prosta. Ludzie dobrej woli mogą przekazać naszej organizacji 50 zł, jednocześnie otrzymując dwa filmy “Nieplanowane”. Jeden zachowują dla siebie, a drugi film przekazują znajomej osobie. Za otrzymane pieniądze my z kolei kupujemy pieluchy dla dzieci uratowanych od aborcji, które znajdują się pod naszą opieką – tłumaczy ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

Do tej pory za środki pozyskane w ramach inicjatywy zakupiono już 22 tys. pieluch. Znamienny jest również film, który otrzymują uczestnicy akcji. „Nieplanowane” to jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku, który wraz z pojawieniem się w określonym miejscu, wzbudzał gorące dyskusje i ataki działaczy aborcyjnych wzywających do jego bojkotu. Widzowie jednak bardzo chętnie wypełniali kinowe sale, a sam film określali nierzadko mianem „antyaborcyjnej szczepionki” lub „niemym krzykiem XXI wieku”.

Reklama
Reklama

https://www.youtube.com/watch?v=FIgzQ2WAu10&feature=youtu.be&list=UUFe2cmggNPz7Ac8zh4V3N8A

Aby wesprzeć akcję można dokonać przelewu na konto 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 z dopiskiem “DAROWIZNA FILM”.

Reklama
Reklama

Fundacja Małych Stópek została powołana do życia 5 kwietnia 2012 r. Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Działania te są realizowane poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną. Z racji trwania epidemii koronawirusa Fundacja zajęła się także produkcją maseczek, jak i zbiórką pieniędzy na respiratory. Szczegółowe informacje o organizacji dostępne są pod adresem www.fundacjamalychstopek.pl i www.dlazycia.info.

Reklama

KAI, zś

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę