Ks. Chmielewski odwołany z funkcji moderatora „Wojowników Maryi”. „Otrzymał nowe obowiązki”

Ks. Dominik Chmielewski przestał pełnić funkcję moderatora "Wojowników Maryi" - poinformowała Rada Koordynatorów Ruchu "Wojownicy Maryi". Jak przekazano, wynika to z nowych obowiązków, które otrzymał od władz zakonnych ks. Chmielewski.

fot. print screen Parafia Piotra Jana - Krosno/YouTube (Ks. Dominik Chmielewski SDB "Nie daj się pokusie")

W komunikacie zamieszczonym na Facebooku „Wojownicy Maryi” poinformowano, że ks. Chmielewski otrzymał nowe zadania związane z przekształceniem kompleksu klasztornego w Lądzie na Wartą w ośrodek rekolekcyjny.

„Inspektor Inspektorii Pilskiej Towarzystwa Salezjańskiego, ks. Tadeusz Itrych, mianował nowego moderatora Ruchu „Wojowników Maryi” – ks. Piotra Pączkowskiego SDB, który tę funkcję zacznie pełnić 19 marca 2023r.” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku „Wojownicy Maryi”.

„Oczywiście ks. Dominik, w miarę możliwości wynikających z nowych obowiązków, będzie nadal wspierał Ruch swoją obecnością i modlitwą” – czytamy w oświadczeniu.

Reklama

W oświadczeniu poinformowano również o zakończeniu kadencji dotychczasowego koordynatora Ruchu „Wojowników Maryi” – Andrzeja Grabowskiego. Do pełnienia tej funkcji powołano Kamila Kowalczyka, który „formuje się w Ruchu od 2017 roku” – przekazano.

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę