Nasze projekty

Kraków: trzecie spotkanie rekolekcyjne po ŚDM

Już w najbliższą sobotę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie odbędzie się kolejna odsłona rekolekcji „Ogień dla nas i całego świata”. O darze rady opowiedzią bracia ze wspólnoty Taizé - brat Marek i brat John.

Spotkanie w temacie kolejnego daru Ducha św. rozpocznie się 21 stycznia o godz. 16:30. Najpierw z zaproszonymi gośćmi porozmawiają Mateusz Ochman, Tomasz Adamski oraz Monika Rybczyńska. Następnie o godz. 18:00 odprawiona zostanie Msza św., po której nastąpi konferencja oraz modlitwa uwielbienia.

Prelegentami trzeciej już odsłony rekolekcji „Ogień dla nas i całego świata” będą brat Marek i brat John ze wspólnoty Taizé. „O jaki ogień chodzi? O ogień bardzo szczególny – ten, który nigdy nie wygasa. Może być czasem w nas przytłumiony albo nawet przykryty grubą warstwą popiołu, ale zawsze się w nas pali. Będziemy szukać jak rozpalić, rozniecić ten ogień, by także inni mogli się nim ogrzać” – zachęcili do udziału w wydarzeniu w filmiku na kanale YouTube bracia.

Ponadto w spotkaniu czynnie uczestniczyć będą przedstawiciele grupy Taizé z Jezuickiego Duszpasterstwa Akademickiego WAJ, którą zaprezentuje film oraz świadectwo.

Reklama

Osoby z całej Polski i świata mogą uczestniczyć w wydarzeniu przez transmisję online – na stronie www.krakow2016.com i na kanale YouTube oraz za pośrednictwem Radia Profeto.pl

Kolejne spotkania w ramach nowego cyklu przewidziano na 11 lutego, 11 marca, 8 kwietnia i 13 maja. Gościem lutowej odsłony rekolekcji będzie kard. Luis Antonio Tagle z Filipin.


luk (KAI) / Kraków

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę