Nasze projekty

Dom Powstańców Warszawskich szuka wolontariuszy. „To zaszczyt i przywilej”

Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich szuka wolontariuszy. To okazja do tego, żeby spotkać się ze świadkami wojennej historii i pomóc im w codziennym życiu.

Fot: Facebook.com/@DomPowstancowWarszawskich

Dom powstańców to miejsce dziennego pobytu dla weteranów. Zapewnia seniorom opiekę, animację zajęć, ciepłe posiłki, ułatwiony dostęp do rehabilitacji, zajęcia gimnastyczne, terapię psychologiczną, poradnictwo, ale także wspólną rozrywkę i warsztaty integracyjne.

‼️DOM POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH OGŁASZA NABÓR WOLONTARIUSZY.Jesteśmy ostatnią generacją, która ma szansę na kontakt ze…

Posted by Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 on Monday, July 5, 2021

Placówka szuka właśnie wolontariuszy, którzy będą chętni pomóc bohaterom. „Jesteśmy ostatnią generacją, która ma szansę na kontakt ze świadkami naszej wojennej historii. Wolontariat w Domu Wsparcia to zaszczyt i przywilej, który daje wiele radości i satysfakcji! Poszukujemy energicznych i empatycznych osób do działania na różnych płaszczyznach w różnych porach”.

Reklama
Reklama

Zadaniem wolontariuszy będzie m.in.: rozwożenie posiłków, pomoc w Domu Wsparcia, spacery z Powstańcami, odwiedziny, czy pomaganie w wizytach u lekarza.

Jeżeli ktoś chce się zgłosić, to może przesłać e-mail na adres: [email protected] W zgłoszeniu trzeba podać swój numer telefonu.

ag/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę