Nasze projekty

4 dni, 4 księży, 4 konferencje. Ruszają rekolekcje „W izdebce”

Czterej księża Archidiecezji Warszawskiej poprowadzą dla młodych internetowe rekolekcje wielkopostne. Od 1 do 4 kwietnia zapraszają na konferencje, adorację i różaniec.

– Nastał czas, kiedy nie musimy się wykręcać, że ‘się nie da’. Wejdźmy do izdebki i przyjrzyjmy się swojej relacji z Bogiem i bliźnim – mówi ks. Kamil Falkowski, jeden z prowadzących rekolekcje „W izdebce”. Hasło rekolekcji jest nawiązaniem do zachęty Jezusa, by wejść do swej izdebki i „modlić się w ukryciu”.

Rekolekcje poprowadzą: ks. Daniel Szafarz, ks. Kamil Falkowski, ks. Marcin Żurek i ks. Karol Oparcik. Codziennie jeden z księży wygłosi konferencję, a uwieńczeniem rekolekcji będzie wspólna adoracja i modlitwa. Poprowadzi ją ks. Marcin Wiśniewski. Transmisję wszystkich konferencji i modlitwy będzie można zobaczyć na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej i jej stronie internetowej.

„O Bogu, który chce szczęścia każdego z nas, o sposobach wytrwania przy Jezusie i w końcu o tym, jak to się ma do codzienności”. Tak zarys rekolekcji przedstawia ks. Kamil Falkowski. – Przeżywamy niecodzienny, ale wyjątkowy Wielki Post, dlatego zapraszamy młodych na internetowe rekolekcje. Bądźmy razem w tym czasie – dodaje ks. Falkowski. – Razem możemy dobrze przygotować się do radości Zmartwychwstania, bo jedno jest pewne:Chrystus żyje! – napisał na swoim Facebooku ks. Karol Oparcik.

Reklama

Katechezy będą transmitowane o godz. 20.00 z kościoła bł. Władysława z Gielniowa.

Oto linki do transmisji z kolejnych dni rekolekcji


środa, 1 kwietnia
> obejrzyj

Reklama

czwartek, 2 kwietnia
> obejrzyj


piątek, 3 kwietnia
> obejrzyj


sobota, 4 kwietnia
> obejrzyj katechezę

> obejrzyj adorację

Reklama

 

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite