Nasze projekty

„Czytam z Igą. 12 książek lub więcej!” Iga Świątek zaprasza do wyzwania

"Dołącz do mojego czytelniczego wyzwania na 2023 rok! W poprzednim roku przeczytałam 20 książek. Mogłoby być ich więcej, ale sami wiecie…" - napisała Iga Świątek. Tenisistka zachęca, aby dołączyć do wyzwania i przeczytać w tym roku 12 książek... lub więcej!

fot. Iga Świątek/Twitter.com/Blaz Photo/Unsplash

Iga Świątek zachęca, aby dołączyć do wyzwania, które nie jest związane z tenisem… Ale dotyczy czytania książek, które – jak podkreśla – pozwalają jej „utrzymać równowagę między życiem a pracą”.

„Dołącz do mojego czytelniczego wyzwania na 2023 rok! W poprzednim roku przeczytałam 20 książek. Mogłoby być ich więcej, ale sami wiecie… Lubię bardzo grube książki jak “Przeminęło z wiatrem”, a poza tym jestem… trochę zajęta na co dzień” – napisała w mediach społecznościowych.

12 książek lub więcej. Wyzwanie „Czytam z Igą”

„Chcę motywować samą siebie do tego, żeby czytać jak najwięcej, bo czytanie pozwala mi utrzymywać równowagę między moim życiem a pracą. Chcę też dzielić się z Wami tą pasją i zachęcać do tego, żeby czytać więcej. Dlatego zdecydowałam się stworzyć to wyzwanie na 2023 rok, kiedy chcę przeczytać 12 książek lub więcej. Dołączacie? To tylko jedna książka na miesiąc” – zachęca tenisistka.

Reklama

„Możecie liczyć na różne niespodzianki (na ile pozwoli mi czas), np. moje krótkie recenzje przeczytanych książek oraz różne konkursy z nagrodami, które i Was mają zmotywować do czytania więcej. Stay tuned!” – napisała.

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę