Nasze projekty

Mate.O zaprasza na koncert uwielbienia [TRANSMISJA]

31 maja na koncert PENTECOSTE zaprasza Mate.O wraz z zespołem TU. – Będziemy uwielbiać Jezusa i świętować, że Bóg jest obecny między nami w Duchu Świętym – mówi Mateusz Otremba.

Reklama

– To szczególnie radosne święto i szczególny czas jedności chrześcijan, gdyż połączymy się w jednym ważnym celu: ze względu na chwałę Boga – mówi Mateusz Otremba. PENTECOSTE będzie kolejnym z cyklu e-koncertów polskiej muzyki chrześcijańskiej. Serię muzycznych spotkań rozpoczął 5 kwietnia Koncertem Paschalnym zespół niemaGOtu.

Uwielbienie w Uroczystość Zesłania Ducha poprowadzą: Mate.O i zespół TU (Totalne Uwielbienie) w składzie Jadźka Kłapa-Zarecka, Pawel Bzim Zarecki, Maciek Kietliński, Kornel Popławski. – Będziemy świętować to, że Duch Święty zstąpił i pozostał – pozostał z tymi, którzy mu zaufali. Będziemy uwielbiać Jezusa i świętować obecność Boga między nami, obecność w osobie Ducha Świętego – zapowiedział na swoim fanpage’u Mate.O. Dodał także, że Zesłanie Ducha to czas wołania o Jego dary i że to najlepsza chwila – zwłaszcza dla tych, którzy czują lęk – by napełniać swoje życie obietnicami Jezusa, który zapowiedział, że nie zostawi nas samymi.

W czasie koncertu usłyszeć będzie można zarówno znane jak i zupełnie nowe piosenki artysty, w tym specjalnie napisane specjalnie na tę okazję, a także pieśni tradycyjne. Transmisja koncertu odbędzie się w niedzielę, 31.05, o godz. 19:00. Bilet upoważniający do obejrzenia jej można kupić już teraz na www.fabrykakoncertow.pl. Dochód ze sprzedaży biletów pokrywa organizację koncertów i wspiera muzyków w czasie, gdy nie mogą koncertować na żywo.

Reklama
Reklama

Zapraszamy na święto! Spotkamy się on-line z wielu setek domów w całej Polsce aby w obecności Ducha Świętego wspólnie oddawać chwałę Bogu!

Pentecoste! Zapraszamy na święto! W pięćdziesiątym dniu od świąt Paschy i zmartwychwstania Chrystusa spotkamy się on-line, aby z wielu setek domów w całej Polsce w obecności Ducha Świętego wspólnie oddawać chwałę Bogu! Przekaż wieści dalej i spotkajmy się 31.05 o godz. 19:00. Link do spotkania https://fabrykakoncertow.com.pl/event/index/f0659292e7e118f3eb755f25586fa56f3f11a4da

Reklama
Reklama

Posted by Mate.O on Friday, May 15, 2020

os/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę