Nasze projekty

„Mądre Życie”. Konferencja psychologiczna w Krakowie

Psychoterapeuci, kierownicy duchowi i praktycy mądrego życia będą prelegentami podczas organizowanej przez Fundację Malak konferencji "Mądre życie". Wydarzenie odbędzie się 14 września.

Reklama

Konferencja dedykowana jest zwłaszcza chrześcijanom i postara się odpowiedzieć m.in. na kwestię relacji między wiarą i zdrowiem psychicznym. „Głównym celem konferencji jest zwiększenie świadomości osób wierzących z obszaru psychologii i duchowości oraz zainspirowanie ich do zmiany i integralnego rozwoju. Pragniemy dać szansę na pogłębienie wiedzy o związkach między psychiką a duchem oraz dostarczyć praktycznych narzędzi do wcielenia tej wiedzy w życie – mówią pomysłodawcy wydarzenia czyli Fundacja Malak oraz projekt „Żyj po Bożemu”. 

Całodniowa konferencja będzie składać się z wystąpień zaproszonych gości: psychoterapeutów, kierowników duchowych i praktyków mądrego życia. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań podczas panelu dyskusyjnego z mówcami. Są to Monika i Marcin Gajdowie, o. Tomas Gaj OP, Alicja Furmanik, Siostra Jonatana Biela, Monika i Jacek Kaniewscy.

Współtwórczynię konferencji Marię Krzemień znają m.in. widzowie platformy wideo Dominikanie.pl, ponieważ przez całe wakacje ukazywał się jej serial psychologiczny „Żyj po Bożemu”. Maria Krzemień jest psychologiem, psychoterapeutą i trenerem. Prowadzi autorskie warsztaty i psychoterapię indywidualną oraz wspiera ludzi na drodze integralnego rozwoju psychicznego i duchowego.

Reklama
Reklama

 

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite