Nasze projekty
Reklama
fot. Salve NET/Youtube.com (print screen)

Ks. Piotr Kieniewicz gościem audycji „Nocne światła” w Radiu Plus

Ks. Piotr Kieniewicz już dziś będzie gościć u red. Pawła Krzemińskiego w audycji Radia Plus "Nocne światła". Zapraszamy do słuchania od godz. 23.00!

Ks. Piotr Kieniewicz to marianin, teolog moralista, bioetyk, sekretarz i rzecznik prasowy Prowincji Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów.

Pretekstem do antenowego spotkania będzie najnowszy tekst ks. Kieniewicza „Przebaczenie. Wyrok w twoich rękach”, opublikowany w portalu Stacja7, przeczytaj >>>TUTAJ>>>.

Rozmówcy poruszą między innymi takie tematy jak: przebaczenie wobec niesprawiedliwości, miłosierdzie a sprawiedliwość, odpowiedzialność przed Bogiem i człowiekiem za swoje czyny, sakramenty, ich działanie i konsekwencje, czy miłość ziemska trwa również w wieczności? Od kogo i czego zależy przebaczenie naszych grzechów? Czy tylko od Boga? Czy uzyskane rozgrzeszenie może zostać anulowane? Czy wypowiedzenie słowa „przebaczam” wystarczy do zbawienia?

Reklama

Na audycję „Nocne światła”, prowadzoną przez red. Pawła Krzemińskiego zapraszamy już dziś, 8 listopada do Radia Plus. Audycję można wysłuchać także online, link >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę