Nasze projekty

Dziś w Godzinę Miłosierdzia „Koronka na ulicach miast”

Na ruchliwych skrzyżowaniach, przy pętlach autobusowych, pod kościołami - już dziś, w sobotę 28 września o godz. 15 odbędzie się akcja modlitewna "Koronka na ulicach miast" zainicjowana przez łódzką wspólnotę Iskra Bożego Miłosierdzia.

Reklama

W większych miastach modlący się zgromadzą się nawet w kilku punktach przestrzeni miejskiej, w mniejszych – zwykle przy jednym: krzyżu przydrożnym, na parkingu przykościelnym, pod kościołem, na głównym skrzyżowaniu. Idea będzie jedna: w godzinę Miłosierdzia, o 15. odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji różnych spraw dziejących się w Polsce i na świecie, w tym roku zwłaszcza o pokój na świecie oraz o „wynik wyborów parlamentarnych zgodny z wolą Bożą”. Dzień 28 września nie jest przypadkowy: tego dnia 11 lat temu został beatyfikowany spowiednik św. Faustyny – ks. Michał Sopoćko. 

Z góry dziękujemy za włączenie się do modlitwy o pokój na świecie, o naszą Ojczyznę, za Prezydenta, za nowy Rząd, o wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu Polskiego o tegoroczne wybory
aby ich rezultat był zgodny z wolą Bożą co jednocześnie oznacza, że będzie dobry dla naszej Ojczyzny i Narodu Polskiego. 

– piszą organizatorzy Koronki w Kielcach, która odbędzie się tam na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i IX wieków Kielc. 

Reklama

Udział w akcji zapowiedziało już kilkadziesiąt miast zarówno z Polski, jak i ze świata, m.in. w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech. Pełna mapka znajduje się na stronie wydarzenia>>


ad/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę