Już w marcu kolejne wielkie spotkanie modlitewne z o. Szustakiem

Już 28 marca w Bydgoszczy odbędzie się kolejne wielkie spotkanie modlitewne prowadzone przez dominikanów o. Adama Szustaka i o. Tomasza Nowaka oraz ekipę Langusty na Palmie. Tym razem nosi tytuł "Wybrani".

Reklama

Miejscem wybranym dla „Wybranych” będzie hala Łuczniczka w Bydgoszczy, która dysponuje ok. 6 tys. miejsc, więc jest mniejsza, niż Tauron Arena w Krakowie, gdzie odbyło się ostatnie z tego typu spotkań organizowanych przez o. Adama. Wszystko odbędzie się w sobotę 28 marca wieczorem i będzie przebiegać według podobnego schematu, jak wszystkie wcześniejsze spotkania wielbieniowe Langusty na Palmie: dwaj dominikanie, konferencje, muzyka w wykonaniu zespołu owca i dużo modlitwy uwielbienia Pana Boga. 

W nowym roku chcemy na­dal spo­ty­kać się z Wami reali­zu­jąc pomysł uwiel­bie­nia Boga z domi­ni­kań­skim gło­sze­niem Słowa, z „owco­wym” gra­niem i modli­twą zgro­ma­dzo­nych osób. Wybieramy miej­sca spo­tka­nia, które pomiesz­czą jak naj­wię­cej osób, tak, żeby każdy chętny, mógł spę­dzić ten wie­czór, nawołu­jąc Ducha, nasłu­chu­jąc, z czym przy­cho­dzi i una­ocz­nia­jąc Jego z nami bycie!

czytamy w materiałach zapraszających na spotkanie. 

Reklama
Reklama

Sprzedaż biletów ruszyła wczoraj wieczorem i jest dostępna >>tutaj

Już teraz wiadomo, że spotkanie w Bydgoszczy będzie zaledwie pierwszym z czterech już zaplanowanych tego typu wielbień. Następne odbędzie się w czerwcu w Trójmieście.

Reklama
Reklama

Pierwsze tego typu spotkania prowadzone przez o. Adama odbyły się wiosną 2018 r. Dotychczas ich miejscami były niemal wszystkie największe miasta Polski, m.in. Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź.

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę