Nasze projekty

Już w marcu kolejne wielkie spotkanie modlitewne z o. Szustakiem

Już 28 marca w Bydgoszczy odbędzie się kolejne wielkie spotkanie modlitewne prowadzone przez dominikanów o. Adama Szustaka i o. Tomasza Nowaka oraz ekipę Langusty na Palmie. Tym razem nosi tytuł "Wybrani".

Reklama

Miejscem wybranym dla „Wybranych” będzie hala Łuczniczka w Bydgoszczy, która dysponuje ok. 6 tys. miejsc, więc jest mniejsza, niż Tauron Arena w Krakowie, gdzie odbyło się ostatnie z tego typu spotkań organizowanych przez o. Adama. Wszystko odbędzie się w sobotę 28 marca wieczorem i będzie przebiegać według podobnego schematu, jak wszystkie wcześniejsze spotkania wielbieniowe Langusty na Palmie: dwaj dominikanie, konferencje, muzyka w wykonaniu zespołu owca i dużo modlitwy uwielbienia Pana Boga. 

W nowym roku chcemy na­dal spo­ty­kać się z Wami reali­zu­jąc pomysł uwiel­bie­nia Boga z domi­ni­kań­skim gło­sze­niem Słowa, z „owco­wym” gra­niem i modli­twą zgro­ma­dzo­nych osób. Wybieramy miej­sca spo­tka­nia, które pomiesz­czą jak naj­wię­cej osób, tak, żeby każdy chętny, mógł spę­dzić ten wie­czór, nawołu­jąc Ducha, nasłu­chu­jąc, z czym przy­cho­dzi i una­ocz­nia­jąc Jego z nami bycie!

czytamy w materiałach zapraszających na spotkanie. 

Reklama

Sprzedaż biletów ruszyła wczoraj wieczorem i jest dostępna >>tutaj

Już teraz wiadomo, że spotkanie w Bydgoszczy będzie zaledwie pierwszym z czterech już zaplanowanych tego typu wielbień. Następne odbędzie się w czerwcu w Trójmieście.

Reklama

Pierwsze tego typu spotkania prowadzone przez o. Adama odbyły się wiosną 2018 r. Dotychczas ich miejscami były niemal wszystkie największe miasta Polski, m.in. Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź.

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę