Jak wzmocnić relacje w czasie epidemii? Kurs online dla małżeństw

Krajowe biuro Alpha Polska zaprasza wszystkich małżonków na kurs online dedykowany wzmocnieniu swoich wzajemnych relacji. Kurs poprowadzi małżeństwo Agnieszki i Antoniego Tompolskich.

Reklama

Udział w kursie będzie bezpłatny, ale małżonkowie będą musieli zakupić zalecony przez prowadzących podręcznik. Co ważne, nie jest to propozycja dla narzeczonych, którzy dopiero przygotowują się do małżeństwa.

Kurs Małżeński online to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami.

„Każda para potrzebuje wsparcia i rozwoju, niezależnie od długości stażu małżeńskiego i jakości związku. Może on przydać się każdemu niezależnie od tego czy jest głęboko wierzący, lekko wierzący, czy nawet niewierzący. Kurs otwarty jest dla wszystkich małżeństw”

Reklama

przekonują organizatorzy. Porównują to wydarzenie do obowiązkowego przeglądu np. samochodu, jaki każdy obowiązkowo wykonuje co roku pod okiem fachowca. Tu „fachowcem” będzie” para małżeńska prowadząca całość czyli  Agnieszka i Antonii Tompolscy, którzy prowadzą warsztaty dla par od ponad 30 lat, mają czwórkę dzieci. 

“Nasza miłość dojrzewa, a my nieustannie uczymy się siebie nawzajem. Ponieważ nasze osobowości są bardzo odmienne mamy różnorakie doświadczenia w budowaniu i umacnianiu relacji pomiędzy nami”

mówią małżonkowie, aktywnie działający w Krajowym Biurze Alpha Polska.

Reklama

Kurs Małżeński online obejmuje siedem cotygodniowych spotkań, każde w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. Co ważne, można uczestniczyć w nim, przebywając w zaciszu własnego domu. Zachęcamy do przeżycia tego czasu w atmosferze randki! Więcej szczegółów na http://kursymalzenskie.org/kursy-online-zapisz-sie/

Spotkania obejmują następujące tematy:

Mocne fundamenty – nauczcie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby. Sztuka komunikacji – jak komunikować się efektywnie. Rozwiązywanie konfliktów – opracujcie metody rozwiązywania konfliktów i sporów. Moc przebaczenia – dowiedzcie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem. Wpływ rodziny – przeszłość i teraźniejszość – rozpoznajcie jak wychowanie wpływa na Waszą relację.

Reklama

Dobry seks – znajdźcie sposoby rozwijania relacji seksualnej. Miłość w działaniu – odkryj „język miłości” Twojego partnera i jak właściwie okazywać mu miłość. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” (15 zł. egz.) Podręcznik podzielony jest na rozdziały, które odpowiadają tematom poruszanym na Kursie. Jest to świetny przewodnik po Kursie Małżeńskim, zawierający konspekty wykładów, praktyczne ćwiczenia i miejsce na notatki. Stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego uczestnika i towarzyszy mu w czasie każdej sesji.

Stacja7 jest patronem medialnym wydarzenia

mat. prasowe/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę