Droga Lwa. Ćwiczenia duchowe dla mężczyzn – w biurowcu

Mamy teraz kryzys męskości, kryzys przywództwa, kryzys w poczuciu własnej tożsamości wielu mężczyzn - zauważają organizatorzy 3 dniowej konferencji "Droga Lwa", która w dniach 4-6 października odbędzie się w Warszawie.

Reklama

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich dorosłych mężczyzn, niezależnie od wieku, stanu cywilnego, a nawet niezależnie od wiary. Choć bowiem Droga Lwa będzie miała charakter 3-dniowych rekolekcji, organizatorzy zapraszają także niewierzących czy poszukujących. Zachętą ma być dla nich m.in. lokalizacja. Celowo nie jest to żaden warszawski kościół czy dom rekolekcyjny, a zwykła sala konferencyjna w prestiżowym biurowcu Oxford Tower w Warszawie.

– Zdajemy sobie sprawę, jak wielu mężczyznom nie po drodze jest do kościoła, jak lubią się w nim schować. Ale też jak nie umieją łączyć swojej wiary z życiem codziennym np. w pracy. Spotkanie w takim miejscu ma pomóc im znaleźć swoje miejsce i lepsze połączenie wiary z codziennością – mówi Sławomir Leszczyński, jeden z organizatorów spotkania. 

Drogę Lwa już po raz drugi organizuje męska wspólnota Droga Odważnych wywodząca się z diecezji warszawsko-praskiej lecz działająca już na terenie całej Polski. Patronat nad wydarzeniem objął warszawsko-praski biskup Romuald Kamiński, który odprawi także Mszę św. w trakcie wydarzenia. 

Reklama
Reklama

Podczas 3-dniowej konferencji uczestnicy nie tylko będą słuchać motywujących do działania wykładów, ale też wezmą udział w ćwiczeniach, które mają za zadanie pomóc im odnaleźć swoją męską tożsamość w dzisiejszym świecie. – Mamy teraz kryzys męskości, kryzys przywództwa, kryzys w poczuciu własnej tożsamości wielu mężczyzn. Nasze spotkanie i nasz program formacyjny ma im pomóc takie kryzysy przetrwać – wyjaśnia Sławomir Leszczyński.

Program spotkania organizatorzy zawarli w punktach-zapowiedziach tego, co czeka na uczestników:

Reklama
Reklama

Zmierzysz się ze swoją historią i zrozumiesz na czym polega bycie wybranym

Postawisz i odpowiesz sobie na najważniejsze pytania dotyczące życia. Określisz cele, dla których warto żyć

Rozpoznasz fałszywe przekonania jakie miałeś o sobie, ograniczające Cię w działaniu. Przełamiesz ich krępujące Cię więzy

Reklama

Nauczysz się rozeznawać i szukać woli Boga by podążać za Nim każdego dnia

Przejdziesz konkretną drogę, która doprowadzi Cię do skutecznego przywództwa w Twoim życiu osobistym

Dowiesz się, jak pogodzić życie rodzinne z realizacją Twojej pracy, nie rezygnując z własnych pasji

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia. Tam także można zakupić bilet umożliwiający uczestnictwo>>

Stacja7 jest patronem medialnym wydarzenia

Więcej informacji znajdziesz na: drogalwa.pl

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę