Nasze projekty

Wyrusz z nami w drogę ku zbawieniu. Spotkajmy się przy krzyżu

Podczas 40 kolejnych dni Wielkiego Postu chcemy zaprosić Cię do systematycznej, duchowej pracy. Niech towarzyszy jej modlitwa - codzienna adoracja krzyża.

Reklama

Wielkopostny rozkład jazdy

Od poniedziałku do czwartku zachęcamy do wspólnej modlitwy porannej, następnie do lektury tekstu formacyjnego. O godzinie 18.00 ojciec Adam Szustak rzuci wyzwanie do wykonania jednego, konkretnego zadania w nowej serii wideo „Okruchy 2”. O 21:00 chcemy spotkać się na wspólnej adoracji Krzyża, która będzie punktem kulminacyjnym całego dnia.

Do wspólnej modlitwy będą nam potrzebne dwie rzeczy. Po pierwsze Pismo Święte, a po drugie krzyż, który będziemy adorować w naszych mieszkaniach – wyjaśnia ks. Kacper Nawrot, który będzie prowadził nas w codziennych rozważaniach. Nie ważne jaki macie krzyż w domu – ważne, by stał się on przez Wielki Post centrum naszego życia, byśmy wraz z nim mogli rozważyć czym jest miłość do Boga, abyśmy mogli stać się wolnymi ludźmi – zachęca.

W rozważania, które poprowadzi ks. Kacper Nawrot wprowadzi nas śpiew wielkopostnych pieśni w wykonaniu Katarzyny Bogusz przy akompaniamencie liry korbowej, na której zagrał Joachim Mencel.

Reklama

W piątek zachęcamy was w sposób szczególny do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w swoich parafiach. Przygotujemy dla Was także tematyczne rozważania Drogi Krzyżowej.

W sobotę i niedzielę zachęcimy, by „nieco odpocząć”, proponując Wam rozważanie Męki Pańskiej w formie przepięknego nabożeństwa Gorzkich Żali.

Wejdź na: wielkipost.stacja7.pl

Obawiasz się o swoją pamięć i jesteś wręcz pewny, że zapomnisz o poszczególnych częściach dnia? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy powiadomienia, na które możesz zapisać się na specjalnej podstronie TUTAJ. Startujemy już w Środę Popielcową!

Reklama

Wszystkie materiały będą publikowane na dedykowanej podstronie https://wielkipost.stacja7.pl/

 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę