Nasze projekty
fot. Rita Laura, Cathopic

Koronka w Godzinę Miłosierdzia [TRANSMISJA Z ŁAGIEWNIK]

Godzina 15:00 to "godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego" (Dz. 1320). W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zachęcamy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia wraz z osobami uczestniczącymi w tej modlitwie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach o godz. 15.

Reklama

Godzina śmierci Pana Jezusa, trzecia po południu, jest czasem uprzywilejowanym w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego. W tej godzinie stajemy w duchu pod krzyżem Chrystusa, by dla zasług Jego męki błagać o miłosierdzie dla siebie i świata. 

O trzeciej godzinie – mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny – błagaj Mojego miłosierdzia, szczególnie dla grzeszników, i choć przez krótki moment zagłębiaj się w Mojej męce, szczególnie w Moim opuszczeniu w chwili konania. Jest to godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego (Dz. 1320).

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zachęcamy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia wraz z osobami uczestniczącymi w tej modlitwie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Transmisja o godz. 15:00 >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Godzina Miłosierdzia (15:00) i Koronka do Miłosierdzia Bożego będą również transmitowane przez TV Milosierdzie, na stronie Rektoratu Sanktuarium: www.milosierdzie.pl oraz w TVP3.

Koronka do Bożego Miłosierdzia z Kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny w krakowskich Łagiewnikach transmitowana jest codziennie za pośrednictwem strony internetowej faustyna.pl.

faustyna.pl,zś,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę