Kalendarium imprez chrześcijańskich

Zapraszamy na zbliżające się wydarzenia

Reklama

Lipiec 1-4 EXODUS MŁODYCH „Powiedz TAK”. Wakacyjne kalendarium festiwali i imprez chrześcijańskich zaczynamy mocnym – oczywiście modlitewnym akcentem. Słowem i modlitwą posługiwać będą m.in. ks. John Bashobora i o. Adam Szustak.

 

Kalendarium imprez chrześcijańskich

Reklama
Reklama

http://exodusmlodych.pl/


 

Lipiec 6-11 DĘBOWIEC – „GPS – Genialny Plan Stwórcy” Jedno z najstarszych, bo organizowane już po raz 28. Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu to czas budowania wiary poprzez świadectwa, modlitwę i śpiew.

 

Reklama
Reklama

Kalendarium imprez chrześcijańskich


http://www.spotkania.saletyni.pl/


 

Lipiec 13-18 Wołczyn. Liczby tego nie wyrażą, ale i tak robią wrażenie: 113 konferencji, 87 koncertów i 61 nabożeństw i 105 Eucharystii. Sześciodniowa impreza chrześcijańska z kapucynami należy do najbardziej kultowych w tym kraju.

Reklama

 


www.wolczyn.kapucyni.pl


 

Lipiec 19-25 FSM – Franciszkańskie Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej. Wakacyjne rekolekcje w duchu franciszkańskiej radości, znane od kilku lat jako Projekt Mesjasz, w tym roku jeszcze bardziej podkręcają rytmy. Na scenie koncerty m.in. TAU (wcześniej znany jak Medium) i RYMcerze (Bęsiu & DJ Yonas), a wśród gości modelka Ania Golędzinowska i ks. Jan Kaczkowski.

 


https://www.facebook.com/ProjektMesjasz


 

26 lipca – 2 sierpnia – Przystanek Jezus. Poznaj smak nowej ewangelizacji w zderzeniu z rzeczywistością Festiwalu Woodstock. Przystanek Jezus to alternatywa dla radykalnych wyznawców Chrystusa i miłośników ostrego rocka. Dołącz do ekipy i daj świadectwo Prawdzie!

 

Kalendarium imprez chrześcijańskich


http://www.przystanekjezus.pl/


 

Sierpień 21-25 Golgota Młodych

Na zakończenie wakacji – Golgota Młodych. Kilka dni w Serpelicach nad Bugiem wypełnionych śpiewem, konferencjami i ćwiczeniami praktycznymi pozwoli wzmocnić siły i podbudować duchowe morale.

 


http://www.golgotamlodych.pl/


 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę