Nasze projekty
Fot. Stacja7

„Mój brat miał 20 lat i zginął w wypadku. Mimo bólu byłem pełen nadziei”. Świadectwo ks. Bartczaka

"Przykładem wielkiej miłości, która wynika ze Zmartwychwstania jest mój osobisty przykład, bardzo dla mnie wzruszający, bolesny ale i zachwycający" - w poruszającym świadectwie wyznaje ks. Jakub Bartczak.

Reklama

„Mój młodszy brat, najbliższa osoba na świecie, zginął w wypadku”

Przykładem wielkiej miłości, która wynika ze Zmartwychwstania jest mój osobisty przykład, bardzo dla mnie wzruszający, bolesny ale i zachwycający.

Kiedyś przyszło mi brać udział w pogrzebie mojego młodszego brata, najbliższej osoby na świecie. Brat miał 20 lat i zginął w wypadku. Pamiętam, że w tym całym bólu ja, moja mama, nasi najbliżsi, nasi przyjaciele nie płakaliśmy, poza jednym chłopakiem, który był innego wyznania. On jeden bardzo płakał.

„To był ból przeniknięty nadzieją”

Myśmy nie płakali. Pamiętam ten ból do dnia dzisiejszego. Był to ból przeniknięty nadzieją. Nadzieją że się z nim kiedyś spotkam w Niebie. Przez wzgląd na to jaką był osobą i wierząc w Zmartwychwstałego Chrystusa, byłem pełen nadziei, że nie wszystko stracone. Że to nie śmierć zwycięża ale zwycięża miłość. Chrystus pokazał mi, że to nie śmierć zwycięża ale zwycięża miłość. Zmartwychwstanie to zwycięstwo życia nad śmiercią, miłości nad bezsensem. Dlatego dla mnie Zmartwychwstanie to Zwycięstwo.

Reklama

Posłuchaj całego świadectwa:


Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę