video-jav.net

Program ŚDM. 27 lipca

27 lipca do Polski przyleci papież Franciszek. Tego dnia młodzież zaproszona jest do udziału w rozlicznych koncertach w ramach Festiwalu Młodych. Wśród nich jeden szczególny - koncert "Stworzeni, by wielbić" w Łagiewnikach.

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF (kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)

 

27 LIPCA


Tego dnia Franciszek przyleci do Polski (Kraków-Balice, godz. 16), a następnie spotka się z władzami, społeczeństwem cywilnym i korpusem dyplomatycznym (Zamek na Wawelu, godz. 17). Wieczorem papież będzie przebywał w krakowskiej Kurii, gdzie zaplanowane jest również pierwsze spotkanie z młodymi – Franciszek ma się pojawić w Oknie Papieskim po kolacji, około godz. 21.

pielgrzymka papieża program


WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Koncert “Stworzeni, by wielbić”
14:00, Kraków-Łagiewniki – czytaj więcej

 

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Rynek Główny
14:40-15:40 ODALA / BLESSED (ALLELUYA BAND, Malawi) – koncert
15:50-16:20 Administratura Apostolska Zakaukazia (Gruzja) – taniec
16:30-17:00 Skalni dla ŚDM (Studencki Zespół Góralski “Skalni” UR, Polska) -taniec
17:15-17:40 ECUADOR PLURICULTURAL:Memoria-Danza-Tradición (GENCANA, Ekwador) – taniec
18:00-18:50 KORA AND AFRICAN SONGS (ARMEL OSEE, International) – koncert
19:10-20:00 Danse Traditionnelle (Saint Pierre Chanel, Wallis and Futuna) – taniec
20:15-20:30 DANCE of VIETNAMESE LASALLIAN YOUTH (Vietnamese Lasallian Youth, USA) – taniec
20:40-21:30 Danse Rwandaise (Les Amis Du Pape, Rwanda) – taniec
21:50-23:00 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Płd:) – taniec

Rynek Podgórski
15:00-16:00 Elton Rey cantautor católico (Peru) – koncert
16:10-16:50 Wyboc nom, Panie (Jaferniocek, Polska) – teatr
17:00-23:00 Miłosierna Miłość, Dzień Alfońsjański (Redemptor, Polska) – koncert

Plac Wolnica
14:00-14:30 Młode Podhale – wiara i tradycja (Polska) – taniec
15:20-15:40 Palestina Youth (Palestyna) – taniec
16:00-16:45 Prezentacja folkloru podhalańskiego(Zespół Góralski Rabiańsko Śleboda, Polska) – taniec i śpiew
17:00-19:00 Briser la statue (DUC-IN-ALTUM, Francja) – teatr
19:00-23:00 ICCRS YOUTH FESTIVAL (INTERNATIONAL CATHOLIC CHARISMATIC RENEWAL SERVICE, Malta) – koncert
20:00 Band Jacobs Lader (Holandia)
20:20 Fernando Gomez (Brazylia)
20:35 Band Rex Band (Indie)
20:55 Presentation Curtis Martin (USA)
21:10 Praise Edwin Fawcett + Choir INTERNATIONAL
21:30 Fr. Dave Privonka (USA)
21:45 Band Fr: Rob Gablea (Australia)
22:15 Arch. Julian Porteous (Australia)
22:25 Michelle Moran ICCRS
22:40 Band Fr. Rob Gablea + Edwin Fawcett + Chór

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-14:30 Pantomima dla Pielgrzyma (Grupa warsztatowa Teatru Nikoli, Polska) – teatr
14:40-14:50 Cultural Diversity in Indonesia (New Heart Community, Indonezja) – taniec
15:00-16:30 N’Joy – Anime ta foi (Francja) – koncert
17:00-18:00 Teatro Desiderata – National University (Filipiny) – teatr
18:00-22:00 Laudato Si Eco-Youth Festival (Global Catholic Climate Movement, Międzynarodowy) – festiwal
18:00-18:30 Eco-Lifestyle and Fashion – spotkanie
18:40-19:30 The Canticle of St Francis and Drum Session – koncert
19:40- 20:15 GCCM Awards and Laudato Si Anniversary Ceremony-spotkanie
20:30-21:30 Laudato SI World Music and Dance Gala – koncert
22:00-23:00 Laudato Si – Święto Stworzenia (Siedem Aniołów, Polska) – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-15:30 Acts of the Apostels (Indie) – koncert
15:45-16:30 The Moving Prayer (Eve & Mary, USA) – taniec
17:00-18:00 AVE – Dla SDM w Krakowie (Białoruś) – koncert
18:20-19:30 Vuelvo a Ti (Christian Arzamendia, Paragwaj) – koncert
19:45-21:15 ESPÉ (Słowacja) – koncert
21:30-23:00 Chrześcijańskie Uderzenie – Koncert GOH! (Gate Of Heaven, Polska) – koncert

Mały Rynek
17:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-16:00 Santos y misioneros (Filocalia, Argentyna) – teatr
16:15-17:15 Nelson and the Friends of Jesus (USA) – koncert
18:00-18:45 Un banc pour tous (diocčse de Lyon, Francja) – teatr
19:00-20:00 Malchus (Polska) – koncert
20:15-21:15 Sliryc 33 (Chorwacja) – koncert
21:30-23:00 Encounter Night (Adoremus Worship, Meksyk) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-14:50 Br John Klein and Br Adam Zettel (Włochy) – koncert
16:30-18:00 Nowoczesna łotewska muzyka chrześcijańska (Inese Šuļžanoka i Juris Vizbulis, Łotwa) – koncert
18:15-18:30 Sistaz (Brazylia) – taniec
18:50-19:00 Project Pursuit (Team P.A.C, Kanada) – taniec
19:20-19:50 Sao Marcos Evangelista (Brazylia) – koncert
20:00-20:30 Youcat (GB) – taniec
20:50-21:35 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) – teatr
22:00-23:00 Rap Católico (Daniel Rico, Kolumbia) – koncert

Bulwar Wołyński
14:15-15:00 MISTICOS (Argentyna) – koncert
15:00-16:00 The Thirsting (USA) – koncert
16:00-17:00 Jesus Cabello (Hiszpania) – koncert
17:15-19:00 PrésCortembertGlorious
19:15 Paddy Kelly – Allemagne – koncert
19:15-19:30 Témoignage IDF / Anuncio – świadectwo
20:00-21:00 Rona Hartner – Roumanie – koncer
21:00-21:15 Marc Fromager – świadectwo
21:15-22:30 Glorious – France (louange)
22:30-23:00 Procession

Plac Centralny
14:00-23:00 Festiwal Emmanuel
14:00 Emmanuel Band (Słowacja) – koncert
16:30-17:30 Worship (Youth2000) – koncert
20:00-21:30 Mercy Fever! (Michael Patrick Kelly) – wielbienie

Park Lotników Polskich
21:00-23:00 Credo nella Misericordia (Cenacolo, Międzynarodowy) – muscial

Olszanica, Siostry Pijarki
14:00-20:00 Festiwal Franciszkański
16:30-17:30 Koncert zespołu KapEl’a (OFMCap) (Polska)
17:30-18:15 Radosne świętowanie z zespołem Fioretti (OFMConv) (Polska)
21:00-22:30 br. Łukasz Buksza – koncert

Klub Sportowy Wieczysta
16:00-23:00 Festiwal Młodzieży Pijarskiej
20:00-21:00 Koncert Muzyczny Full Power Spirit (Polska)
21:00-22:00 Grupa Abramo (Włochy) – koncert

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-18:00 Paradise in the City Festival – adoracja/koncerty
15:00-16:00 Paradise unverse – koncert
17:00-18:00 Revival Period – koncert
20:30-22:00 God’s Great Dancefloror – animacja
22:30-23:00 Campfire atmosphere – teatr/musical

Klub Sportowy Płaszowianka
16:00-20:00 Ruch Folocare – spotkanie modlitewne (gathering and meeting)
20:00-22:00 Ruch Focolare – animacje i adoracje

Scena na Skałce
20:00-22:00 Maleo Regge Rockers

Filharmonia Krakowska
20:00-21:30 Veillée Robert Schuman (Resurrexit, Francja) – koncert

Nowohuckie Centrum Kultury
19:00-21:00 Désert fertile (French bishop conference, Francja) – teatr

PWST
20:00-22:00 Presentación del monólogo Francisco (Grupo de teatro los de a pie, Kostaryka) – teatr

Wydział Inżynierii Materiałów i Ceramiki, AGH pawilon B8, ul. Mickiewicza 30
14:00-15:00 prof. dr hab. inż. A. Skulimowski, Formalne modele wolnej woli i kreatywności w kontekście wielokryterialnej teorii decyzji, (Polska) – wykład
15:00-16:00 dr inż. M. Zahara, Bezpieczeństwo Internetu i zagrożenia internetowe (Polska) – wykład
16:00-17:00 Rób to co kochasz – koncert
17:00-19:00 Prof. Z. Ryn, wykład (30 min) + film „Podziemny świat Rapa Nui”
19:00-20:00 Uczniowie ZSOiZ im. Jana Pawła II w Gromniku, „W zdrowym ciele – zdrowy duch” – happening uzupełniony cytatami JP II , w których Papież nawiązywał do dbałości o zdrowie
20:00-21:00 IMCS MIEC PAX ROMANA, Mercy for our common home – warsztat

Wydział Zarządzania, AGH pawilon D14, ul. Gramatyka 10
14:00-17:00 BDJK Bundestelle, International Youth Hearing – warsztat
17:00-19:00 La Opción V, żCómo encontrar el amor verdadero? – konferencja
19:00-20:00 Daniel (leader of The Thirsting) – koncert
20:00-22:00 International Young Catholic Students, Mercy and Solidarity Students, students acting for peace – spotkanie

Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum, aula A+B, ul. św. Łazarza 16
18:00- 21:00 Problem uzależnienia młodych ludzi od alkoholu
18:00-18:20 Prof. dr hab. Dominiki Dudek – wykład
18:30-18:50 dr n. społecznych Teresa Jadczak-Szumiło i prof. dr hab. Andrzeja Urbanika – film, wykład
19:00-19:30 wystąpienie Michała (gościa Archidiecezji Krakowskiej) – świadectwo
19:30-20:00 koncert
20:30-21:00 ks. Mirosława Żaka – konferencja

Auditorium Maximum, Aula Średnia, ul. Krupnicza 33
14:00-16:00 World Fed. Catholic Medical Associations (F.I.A.M.C), Marcy in the life of the Catholic Medicine Student and the Young Catholic Physicians (Watykan) – Dyskusje na temat postawy miłosierdzia w pracy lekarzy – wykład
16:30-18:30 World Youth Alliance „Be not afraid!” (USA) – wykład
19:00-20:00 Arkadio, projekt słowno-muzyczny (Polska)
20:00-21:00 Paul John Anderson – koncert unplugged (USA)

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Program ŚDM. 29 lipca

29 lipca Wydarzeniem Centralnym będzie Droga Krzyżowa. Poprzedzą ją prezentacje polskich świętych, a wieczorem młodzi zaproszeni są na koncert "Strefa Chwały. Polska 1050"

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF (kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)

 

29 LIPCA


Tego dnia Franciszek po Mszy Świętej prywatnej uda się helikopterem do Oświęcimia. Tam będzie modlić się na terenie obozu Auschwitz-Birkenau (godz. 9:30-11:15). Po obiedzie w Krakowie papież odwiedzi Szpital Dziecięcy w Prokocimiu (godz. 16:30). Wieczorem Franciszek będzie przewodniczył nabożeństwu Drogi Krzyżowej na Błoniach (Kraków, godz. 18:00).

pielgrzymka papieża program


WYDARZENIE CENTRALNE: Droga Krzyżowa
18:00-19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia
19:00 Strefa Chwały Koncert 1050 – koncert – czytaj więcej

Rynek Główny
14:00-16:00 Fundacja Pamietaj (Polska) – koncert
20:00-20:30 Kirche in Not (Międzynarodowy) – modlitwa
20:30-22:30 Piotr Rubik (Polska) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-15:00 Teriso (Meksyk) – koncert
15:10-16:00 A TON NOM (SOEUR ANTONELLA ET FRERE ELVIS , Francja) – koncert
20:00-20:30 Jerycho (Polska) – koncert
20:45-21:45 Naim JMJ tour (NAIM, Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 RYMcerze (Polska) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Bóg Miłosierny (Jarmuła Band, Polska) – koncert
15:10-16:00 John Angotti Music Mission (John Angotti, USA) – koncert
20:00-21:20 Shekinah (Włochy) – koncert
21:40-23:00 SKAC Choir (Chorwacja) – koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-14:45 Door of Mercy (CBCI-ICYM India, Indie) – koncert
15:00-15:15 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) – taniec
15:30-16:00 LEV EFFATHA’ (Włochy) – modlitwa
20:00-20:30 Música La Salle (La Salle ARLEP, Hiszpania) – koncert
20:45-21:00 A musical cultural presentation (Sistaz, Barbrados) – koncert
21-15-22:00 Życie jest cudem (Jakub i Przyjaciele) – koncert
22:15-23:00 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Marcio Cruz (Brazylia) – koncert
15:10-16:00 Per Camminare con Te (Karol24, Włochy) – koncert
20:00-21:00 HERKIN BUELVAS DJ (Kolumbia) – koncert
21:30-23:00 Lux’ Vivens (Francja) – koncert

Mały Rynek
14:30-15:00 Lauren Gomez (COL) – świadectwo / gathering and meeting
15:00-16:00 Lednica – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-14:40 Pełnia życia: Bł. P.J. Frassati (Przyjaciele Frassatiego, Polska) – teatr
14:55-15:40 Liverpool Singing Choir (Wielka Brytania) – koncert
20:00-21:10 Małe Ważne Sprawy (Polska) – koncert
21:30-23:00 Z Potrzeby Serc (Polska) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-15:00 Duet Artur Biniek i Kamil Powrózek(Polska) – koncert
15:00-16:00 Giovanni Soldani (Włochy) – teatr
20:00-21:30 Gabriela Blacha i Radosław Pendziałek (Polska) – koncert
22:00-23:00 Klaretyńska grupa pantomimy Juventus Dei (Iuventus Dei, Polska) – teatr

Bulwar Wołyński
14:00-15:00 Elton Rey (Peru) – koncert
15:00-16:00 New Day (POL) – koncert
20:45-21:15 Gregory Turpin (France) – koncert
21:15-21:30 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
22:00-23:00 Uni T (France) – koncert

Plac Centralny
14:00-15:00 Ichtus Musique (Francja) – koncert
15:10-16:00 TABOR (Peru) – koncert

Mogiła
15:00-16:00 Gedeon (Czechy) – musical

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival – adoracja
15:00-16:00 Paradise Street Band – koncert
21:00-22:00 Restored by Love – adoracja
22:00-23:00 DJ Azoury – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00- 21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert
21:30-22:30 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Południowa) – taniec

Nowohuckie Centrum Kultury
14:00-16:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >