Nasze projekty

Stworzeni, by wielbić – koncertowo

Po raz pierwszy w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, w środę 27 lipca o godz. 14: 00 na dziedzińcu klasztornym odbędzie się Koncert Uwielbienia Miłosierdzia Bożego „Stworzeni by wielbić". To jedno z wydarzeń towarzyszących Światowym Dniom Młodzieży.

Reklama

Głównym przesłaniem ŚDM Kraków 2016 jest tajemnica Bożego Miłosierdzia, dlatego szczególnym miejscem, które będą odwiedzać młodzi ludzie będzie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie znajduje się grób św. Siostry Faustyny, Patronki ŚDM Kraków 2016 oraz łaskami słynący obraz Jezusa Miłosiernego. Stąd też zrodził się pomysł, aby w tym wyjątkowym miejscu zorganizować dla młodych z całego świata Koncert i modlitwę uwielbienia Bożego Miłosierdzia. Będzie to czas wspólnej zabawy, modlitwy i okazja do przekazania młodym orędzia o Bożym Miłosierdziu. Czas szczególnego działania Jezusa Miłosiernego w ich sercach.

zdjęcie z próby 4

Reklama
Reklama

Orkiestra, band i chór młodych z całej polski oraz znakomici muzycy- Piotr Pałka, Paweł Bębenek i Hubert Kowalski – to artyści, którzy wystąpią podczas tego niezwykłego Koncertu Uwielbienia Miłosierdzia Bożego, który odbędzie się w ramach Festiwalu Młodych ŚDM. Całość spotkania poprowadzą Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia i ks. Bogusław Wolański.

Patronat honorowy nad Koncertem Uwielbienia objął ks. bp. Grzegorz Ryś. Patronat medialny objęli: Stacja7, Katolik.pl, bosko.pl, Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, Gość Niedzielny, wiara.pl.


Koncert Uwielbienia Miłosierdzia Bożego „ Stworzeni by wielbić.”
27 lipca godz. 14: 00 na Dziedzińcu klasztornym!

Reklama
Reklama

Więcej informacji o Koncercie Uwielbienia Miłosierdzia Bożego można znaleźć na: www.muzyczne-lagiewniki.pl i fanpage’u Faustyna 2016

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite