Nasze projekty
fot. Pexels

Zorganizuj naprawdę dobry rok!

Zbliża się Nowy Rok - czas podsumowań, refleksji, ale także nadziei! W końcu wraz z upływem starego, 2023 roku, nadchodzi nowy - 2024. Co nam przyniesie? To w dużej mierze zależy od nas samych.

Reklama

Nowy rok – nowy ja! Te słowa co roku powtarzamy jak mantrę w okolicy zakończenia roku kalendarzowego. Naprawdę chcielibyśmy coś w sobie zmienić, wprowadzać w życie nowe postanowienia i cieszyć się z każdego dobra, które nas spotyka. Ale tak się składa, że te wszystkie nadzieje bardzo szybko zrównują się z rzeczywistością, która brutalnie daje nam do zrozumienia, że znów się nie udało. Czy w tym roku również musi tak być? Wcale nie! Pokażemy Ci jak sprawić, by zbliżający się Nowy Rok 2024 był naprawdę dobrym i szczęśliwym czasem. Zobaczcie sami!

Czytaj także >>> Czy postanowienia noworoczne mają sens?

Mierz siły na zamiary

Nigdy nie obiecuj sobie więcej, niż dają Ci Twoje prywatne możliwości. Nie dobieraj sobie postanowień, których wiesz, że na pewno nie spełnisz. Podejdź ambitnie do tematu Nowego Roku, ale nie zbyt ambitnie, bo wtedy zawiedziesz siebie samego.

Reklama

Jeśli chcesz zacząć chodzić na siłownię – super. Zacznij od jednego razu w tygodniu, a nie rzucaj się na głęboką wodę, że trzy razy w tygodniu będziesz trenował. Postaw sobie małe cele, które realnie, biorąc pod uwagę zasoby czasowe, jesteś w stanie zorganizować. Warto stworzyć listę kroków, dzięki którym osiągniesz swoje zamierzenia!

Zadbaj o zdrowe ciało i zdrowego ducha!

Nowy Rok to również doskonały moment, aby zadbać o swoje zdrowie. Zacznij od prostych, ale regularnych ćwiczeń fizycznych, które dostarczą energii i poprawią samopoczucie. Zmiany w diecie również mogą wpłynąć korzystnie na Twoje życie. Pamiętaj, że zdrowe nawyki wprowadzone na początku roku mogą przynieść długotrwałe korzyści. Nie rezygnuj więc, gdy nie od razu uda Ci się nad wszystkim zapanować.

Jeśli mamy zdrowe ciało, to ważne, abyśmy mieli także zdrowego ducha! Zdrowy duch dodaje sił, dodaje skrzydeł, nadziei, miłości i szczęścia! Warto zaplanować więc mocne postanowienia noworoczne związane z naszą duchowością. Mogą być to proste wyzwania tj. codzienna modlitwa rano i wieczorem, codzienne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia i inne! Wszystko zależy od Ciebie!

Reklama

Czytaj także >>> Lulajże Jezuniu w wykonaniu Viki Gabor

Dobry rok to taki, w którym dzielimy się dobrocią!

Zbliżający się Nowy Rok to doskonała okazja do tego, aby skierować uwagę nie tylko na siebie, ale także na innych. Rozważ uczestnictwo w działaniach społecznych lub charytatywnych. Być może istnieje organizacja potrzebująca wolontariuszy, której możesz poświęcić swój czas. Działając dla dobra innych, uczynisz Nowy Rok wyjątkowym nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich, których spotykasz na swojej drodze.

Co więcej, czasami wystarczy drobny gest – uśmiech w autobusie, kupienie bukietu własnoręcznie zrobionego przez starszą Panią, czy pomoc w zakupach bliskiej osobie. Mały gest, a sprawia, że dzielisz się dobrem z napotkanymi osobami!

Reklama

Planuj dobroć razem z nami!

Postanowienia noworoczne, by tuż po Nowym Roku nie odeszły w niepamięć, potrzebują regularności. Warto zatem zadbać o śledzenie nawyków. Dobrym pomysłem jest zapisywanie przez siebie czynności, by jak najlepiej wywiązywać się z tego, co sobie postanowiliśmy. Pomocą w tym może okazać się nasz Planer Dobroci, w którym znajdziesz:

  • Kwiecistą eko okładkę, która cieszy oko! 
  • Kremowy papier, po którym pisze się wręcz idealnie! 
  • Dużo miejsca na indywidualne notatki.
  • Miejsca na planowanie roku, miesiąca, budżetu, najważniejszych wydarzeń, itp. 
  • Miejsca do planowania duchowego rozwoju tj. roczny plan duchowy, biblijne numery ratunkowe, zbiór świąt nakazanych, Modlitwy do Ducha Świętego przed i po czytaniu Pisma Świętego, biblijną biblioteczkę do zamalowywania postępów czytania Biblii, śledzenie duchowych nawyków, itp. 
  • Porządną dawkę motywacji i inspiracji! W Planerze znajdują się cytaty pochodzące z różnych miejsc, ale także cytaty z rozważań, które pisałyście Wy – pełne pasji, kreatywności Kobiety, dzięki którym powstał nasz Kobiecy Modlitewnik. Totalnym bonusem do planera są unikatowe zadania, które powstały z myślą o rozwoju duchowym, ale przede wszystkim o szerzeniu dobra wszędzie tam, gdzie jesteśmy! 
  • Wstążka zintegrowana z Planerem, dzięki której nie zagubisz się w codziennych notatkach! 

Planer może być dla Ciebie codzienną pomocą, ale także… doskonałym pomysłem na świąteczny prezent dla koleżanki, przyjaciółki siostry lub mamy! :) Dobroć się mnoży, gdy się nią dzielisz!

Planer Dobroci możesz już dziś kupić w przedsprzedaży, w świątecznej, promocyjnej cenie 29,90! Wysyłka Planerów zaplanowana jest po 14 grudnia. To oznacza, że produkty z pewnością dotrą do Ciebie tuż przed Bożym Narodzeniem. Jeśli sobie życzysz – zapakujemy dla Ciebie prezent dla bliskiej osoby, by gotowy mógł znaleźć się pod choinką w wigilijny wieczór! 

Kup Planer Dobroci tutaj >>>

W tym Nowym Roku daj sobie szansę na rozwój, radość i spełnienie marzeń. Zorganizuj życie wokół celów, które są dla Ciebie ważne, i celebrowanie chwil, które sprawiają, że czujesz, że żyjesz pełnią życia. Niech nadchodzące miesiące będą czasem pozytywnych zmian i niezapomnianych przeżyć. To Twój czas, aby błyszczeć!

https://stacja7.pl/dobroci/planer-dobroci-z-nim-zaplanujesz-naprawde-dobry-nowy-rok-przedsprzedaz/

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę