Nasze projekty

Zdobądź płytę Arki Noego. Akcja #DziękiCi

Pokaż na Instagramie za co jesteś wdzięczny Panu Bogu!

Reklama

W niedzielę 4 czerwca obchodzimy X Święto Dziękczynienia. Zaprasza nas ono do szczególnej wdzięczności Opatrzności Bożej za otrzymane dary, łaski i za życie.

W związku z tym świętem mamy dla Ciebie propozycję: opublikuj na Instagramie zdjęcie lub film pokazujący za co jesteś wdzięczny. Dodaj do postu hastag #DziękiCi i oznacz nasz profil @stacja7pl!

  • Akcja trwa od piątku 2 czerwca od godziny 13:00 do wtorku 6 czerwca do godziny 23:59
  • Autorzy pięciu zdjęć z największą liczbą polubień otrzymają od nas najnowszą płytę Arki Noego „Wyjątkowy Osioł”. Skontaktujemy się z nimi przez wiadomość na Instagramie
  • Jedna osoba może otrzymać maksymalnie jedną płytę
  • Autorzy zwycięskich postów muszą obserwować nasz profil na Instagramie

Zobacz nasz post i pokaż innym za co dziękujesz Bogu!

Reklama
Reklama

Mamy dla Was akcję, w której możecie zdobyć jedną z pięciu egzemplarzy nowej płyty Arki Noego! W niedzielę, 4 czerwca, obchodzimy X Święto Dziękczynienia, dlatego chcemy Was zaprosić do wyrażenia wdzięczności Panu Bogu. Zrób zdjęcie lub nagraj film pokazujący to, za co jesteś Mu wdzięczny i opublikuj go na Instagramie. Dodaj hashtag #DziękiCi i oznacz nasz profil @stacja7pl. → Autorzy pięciu postów z największą ilością polubień otrzymają od nas najnowszą płytę Arki Noego “Wyjątkowy osioł”. → Zabawa trwa do wtorku 6 czerwca do godziny 23:59. → Z autorami postów z największą ilością polubień skontaktujemy się przez Instagram w środę 7 czerwca → Jedna osoba może otrzymać maksymalnie jedną płytę. → Autorzy zwycięskich postów muszą obserwować nasz profil na Instagramie.

Post udostępniony przez Stacja7 (@stacja7pl)

Reklama
Reklama

Więcej o Święcie Dziękczynienia przeczytasz tutaj


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę