Nasze projekty

W Dzień Kobiet wylosuj Słowo dla siebie!

Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet! Chcemy Was obdarować cytatami, które wzruszają, inspirują, motywują i ukazują prawdziwe piękno kobiecości. Myśli pochodzą z Pisma Świętego, z wypowiedzi znanych i lubianych, a także… świętych i błogosławionych! Wylosuj cytat dla siebie i podziel się z nim innymi!

Reklama

W ubiegłym roku przygotowaliśmy dla Was losowanie, w którym do zgarnięcia była grafika z  cytatem z naszego bestsellerowego Modlitewnika dla kobiet. W tym roku myśli te zyskały nowe życie i znalazły się w naszym Planerze Dobroci, by inspirować każdego dnia do działania i niesienia dobra! Dlatego w tym roku, w tym wyjątkowym dniu chcemy Was obdarować takimi sentencjami, które mówią o kobiecości najpiękniej, jak tylko się da! Cytaty pochodzą z Pisma Świętego, ale także z wypowiedzi znanych i lubianych, a także… świętych i błogosławionych! Nie zabraknie myśli św. Jana Pawła II, Prymasa Wyszyńskiego, czy św. Edyty Stein. Zainteresowana?

CZYTAJ>>> 7 powodów, dla których warto sięgnąć po „Modlitewnik dla kobiet”

Cytat, który wylosujesz, pojawi się w postaci grafiki. Jeśli tylko chcesz, możesz ją pobrać, zachować na dłużej i przypominać sobie o tej myśli, gdy będziesz miała gorszy dzień, gdy będzie brakowało sił, gdy tylko poczujesz taką potrzebę. Możesz też podzielić się cytatem z kobietami w Twoim środowisku, które są dla Ciebie bardzo ważne. Napisz wiadomość mamie, siostrze, przyjaciółce, kuzynce, koleżance z pracy i załącz przygotowany przez nas obrazek! Jest jeszcze jedna opcja, którą serdecznie polecamy – udostępnij wylosowaną grafikę w mediach społecznościowych i dotrzyj z przekazem o pięknie kobiecości do wszystkich, znajomych Ci kobiet! 

Reklama

ZOBACZ>>> Paulina Krupińska: Wierzę w Boga i jestem ogromną szczęściarą!

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, aby celebrować siłę, determinację i piękno kobiet na całym świecie. Aby uczcić tę niezwykłą okazję, wielu z nas szuka inspiracji i mądrości, które mogą dodatkowo podkreślić znaczenie tego dnia. Dlatego też – pora na losowanie! 

Aby wylosować cytat, należy wpisać w okienko poniżej swój adres e-mail. 

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę