Nasze projekty

7 powodów, dla których warto sięgnąć po „Modlitewnik dla kobiet”

"Kobiecy Modlitewnik" to książka, którą my - kobiety napisałyśmy wspólnie. To właśnie sprawiło, że stała się ona prawdziwym bestsellerem goszczącym w domach wielu wierzących przedstawicielek płci pięknej. Właśnie dotarł do nas świeży dodruk Modlitewnika. Z tej okazji do końca maja obniżyliśmy jego cenę. Spraw prezent sobie lub bliskim swojemu sercu kobietom i niech dobro, piękno i Miłość się mnożą!

Reklama

Modlitewnik dla kobiet to pozycja, która absolutnie poruszyła serca czytelniczek. Towarzyszy im każdego dnia – dodaje otuchy, inspiruje i motywuje do tego, co w życiu kobiety najważniejsze – dzielenia się Miłością! Poznaj siedem powodów, dla których warto sięgnąć po ten bestseller!

Ma ponad sto autorek

Modlitewnik dla kobiet jest owocem determinacji ponad stu współautorek, świeckich kobiet, gotowych do podzielenia się swoim osobistym doświadczeniem wiary.

Są w tym gronie specjalistki od zarządzania kryzysowego i ekspertki od całodobowej opieki nad własnymi dziećmi. Kobiety biznesu, menadżerki, wizjonerki, szefowe firm i projektów. Artystyczne dusze, aktorki, tancerki, graficzki, znawczynie historii sztuki. Blogerki, dziennikarki, autorki książek. Pedagożki, wykładowczynie akademickie, nauczycielki, katechetki i studentki. Doradczynie rodzinne i zawodowe, coache, terapeutki. Prawniczki, teolożki, trenerki zdrowia.

Reklama

Zawiera prawdziwe,osobiste i poruszające historie 

Rozważania i modlitwy zawarte w publikacji są autentycznymi przeżyciami i przemyśleniami autorek, dzięki czemu może się z nimi identyfikować wiele Czytelniczek. Tu nie ma lukru i udawanej pobożności, jest prawda, wzruszenie, płynąca z serca modlitwa i zachęta do konkretnego działania.  Lektura pozwala na wymianę doświadczeń, poprzez którą łatwiej znaleźć własną ścieżkę wiary lub umocnić się na tej już obranej. 

Módl się >>> Modlitwa za kobiety

Jednoczy w modlitwie 

„Modlitewnik dla kobiet” zrodził się z przekonania, że świat, w obliczu wojny, upadku autorytetów i zagubienia tożsamości, bardzo dziś potrzebuje jedności w modlitwie.

Reklama

Wprowadza w świat kobiet 

“Ten modlitewnik to nasz kobiecy świat, w którym możemy spojrzeć na siebie bez oceniania, z sympatią, troską i ze zrozumieniem. Możemy docenić nasze zmagania z wyzwaniami, z którymi mierzymy się codziennie – każda na swój sposób. Pełnimy setki ról przez całe nasze życie. Przede wszystkim jednak jesteśmy kobietami poszukującymi Boga. Tęskniącymi za Nim. Pokonującymi kolejne komnaty twierdzy wewnętrznej, jak ją nazwała św. Teresa z Ávili, by się dostać do samej istoty naszego serca i naszej wiary – do Boga. To dążenie nas łączy” – czytamy we Wprowadzeniu do książki.

Jest ponadczasowy  

 “Modlitewnik dla kobiet” jest zredagowany z myślą o codziennej lekturze przez cały rok. Jego treść została podzielona na 356 dni, obejmujących pięć stałych sekcji:

  1. HASŁO: wskazuje na kierunek refleksji proponowanej na dany dzień 
  2. CYTAT: ze świata literatury, mody, filmu, popkultury, ale także Pisma Świętego. Stanowi punkt wyjścia dla modlitewnych rozważań. 
  3. ROZWAŻANIE: kilka zdań skłaniających do przemyśleń, opartych na osobistym doświadczeniu autorek.
  4. MODLITWA: krótki, spontaniczny, „od serca” zwrot, skierowany do Pana Boga.
  5. ZADANIE: proste, praktyczne wyzwanie na każdy dzień, do pracy nad sobą oraz nad relacją z ludźmi i Bogiem.

Zachwyca estetyką

„Modlitewnik dla kobiet” jest starannie dopracowany pod względem graficznym. Dobór czcionek, kwiatowych ilustracji oraz przepiękna, subtelna okładka sprawiają, że korzystanie z tej publikacji daje wiele radości. Książka spełnia oczekiwania funkcjonalne kobiet: jest lekka, ma giętką oprawę i poręczny format (mieści się w damskiej torebce). 

Reklama

Jest dowodem hojności serc

Publikacja jest efektem współpracy z Czytelniczkami portalu Stacja7.pl – ukazała się dzięki zaangażowaniu i finansowemu wsparciu kilkuset z nich.   

Czytaj dalej >>> Anna Popek w „Modlitewniku dla kobiet”: Świat się zmienia, a chrześcijanin może być autorem tych zmian

Recenzje Czytelniczek:

„Ta książka powstała przy współpracy ponad stu kobiet. Kobiet zwyczajnych, takich jak ja i ty. Pokazują, że można żyć inaczej. Na przekór światowym trendom. Że można w XXI wieku pozostać kobietą z wartościami, mówiącą „własnym” głosem, iść przez codzienność z Bogiem. (…)

Jestem pełna podziwu dla tych kobiet, które otworzyły swoje serce, aby podzielić się z nami swoją wiarą, doświadczeniem Bożej obecności. Nie jest to zwyczajny modlitewnik jakich wiele. Każda strona to świadectwo, to zachęta do tego żeby choć na chwilę zatrzymać się i pozwolić sercu wrócić na właściwe tory. Czar książek, /Bonito/

„Modlitewnik dla kobiet” pomaga się wyciszyć i zebrać myśli. W pośpiechu i rozmaitych trudach codzienności, zaproponowane w publikacji treści dają wytchnienie. To książka, której nie czyta się jednym tchem. Warto ją mieć na stoliku obok łóżka, by każdego poranka lub tuż przed spaniem w spokoju i ciszy porozmawiać z Bogiem. Dzięki refleksjom zawartym w modlitewniku, codziennie możemy być bliżej naszego Przyjaciela i poznawać w Jego świetle samych siebie” /Tanits.pl/

„Znajdziemy tu wiele słów pokrzepienia i nadziei. Nawet jeśli życie nie raz mocno zaskakuje, na tyle boleśnie, że po ludzku można byłoby powiedzieć „Adios, Panie Boże!”, to jednak jesteśmy świadectwem, że najlepsza droga jest ta w Jego towarzystwie” /jagoopeppermint.pl; fragment wpisu Jagody Kwiecień, współautorki modlitewnika/


KUP MODLITEWNIK >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę