Relacja z Festiwalu Młodych Polska Copacabana 2013

Zapraszamy na relację z Festiwalu Młodych Polska Copacabana w Płocku. Stacja7.pl przygotowała dla Was zdjęcia i garść informacji o tym, co się dzieje w polskim Rio.

Reklama

 

16:00

 

Reklama
Reklama

Pole namiotowe na plaży w Płocku zaczyna żyć swoim życiem.

 

17:00

Reklama
Reklama

Ostatnie próby przed wieczornym koncertem grupy Raz, dwa, trzy oraz Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

18:00

Pierwsza w historii Eucharystia na płockiej plaży w specjalnie przygotowanym namiocie adoracji. Przewodniczy ks. bp Henryk Tomasik.

Reklama

W oczekiwaniu na wieczorne, festiwalowe atrakcje. Polska Copacabana okazała się świetnym miejscem do poznawania niesamowitych ludzi.

20:00

Otwarcie Festiwalu Młodych Polska Copacabana 2013. Uczestników przywitali ks. bp Henryk Tomasik, wiceprezydent Płocka Roman Siemiątkowski oraz abasador Brazylii w RP Jorge Geraldo Kadri.

Relacja z Festiwalu Młodych Polska Copacabana 2013

21:00

Koncert zespołu Raz, dwa, trzy z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Huberta Kowalskiego. Połączenie dwóch różnych stylów muzycznych zaowocowało wyjątkowym brzmieniem, które zyskało entuzjastyczne przyjęcie wśród publiczności.

Pierwszy koncert na Festiwalu Młodych Polska Copacabana przechodzi do historii, jednak publiczność wykaskała jeszcze potrójny bis.

22:30

Rozpoczyna się Wieczór Chwały podczas którego uczestnicy festiwalu śpiewem i tańcem wielbią Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Prezentowane są krótkie inscenizacje, zechęcające do refleksji nad relacją z Bogiem oraz inspirujące do działania pokazy taneczne i wokalne. W finałowym występie ilustrującym stworzenie świata z namalowanych w jego trakcie sześciu tajemniczych obrazów powstaje podobizna Jezusa.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę