Nasze projekty
Reklama

Pokrzep się! Spotkanie z Duchem Świętym • Odc. 4 • Ludzie namioty

Dziś, w dzień Zesłania Ducha Świętego, o. Łukasz Buksa zaprasza Cię do namiotu spotkania, w którym będą działy się prawdziwe cuda! Jak współpracować z Duchem Świętym i nie dać się złapać w szpony dzisiejszego świata? Szukaj odpowiedzi w ostatnim odcinku “Pokrzep się”!

Weź i się módl! 

Zanim wysłuchasz konferencji, pomódl się do Ducha Świętego, aby przyszedł, pomógł Ci usłyszeć to, co Bóg ma Ci dziś do powiedzenia. Proś Go, niech odmieni Twoje serce…

Modlitwa św. Jana Pawła II

Duchu Święty, proszę Cię o dar mądrości do lepszego poznawania Ciebie i Twoich doskonałości Bożych; o dar rozumu do lepszego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej; o dar umiejętności, abym w życiu kierował się zasadami tejże wiary; o dar rady, abym we wszystkim u Ciebie szukał rady i u Ciebie ją zawsze znajdował; o dar męstwa, aby żadna bojaźń ani względy ziemskie nie mogły mnie od Ciebie oderwać; o dar pobożności, abym zawsze służył Twojemu Majestatowi z synowską miłością; o dar bojaźni Bożej, abym lękał się grzechu, który Ciebie, o Boże, obraża.

Reklama

Pokrzep się! 

Premiera filmu o godz. 20! Widzimy się?

Już w najbliższą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego! Dlatego już teraz daj sobie szansę. Niech Duch Święty zstąpi na Ciebie i pokrzepi Twoją duszę! W jaki sposób? Zapraszamy Cię na wyjątkowy cykl 4 spotkań pod nazwą “Pokrzep się”, który pomoże Ci odkryć siłę i moc Ducha Świętego. Nie bój się i stań się tym, który będzie żył Duchem Świętym.

Twoim przewodnikiem podczas odkrywania Ducha Świętego, będzie o. Łukasz Buksa, który specjalnie dla Ciebie w deszczu i chłodzie na Skałkach Bolechowickich rozważał kim dla człowieka powinien być Duch Święty i jak szukać w Nim “Pokrzepienia”… 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę