Nasze projekty
Reklama

Pokrzep się! Spotkanie z Duchem Świętym • Odc. 3 • Powroty

Zabłądziłem i nie umiem znaleźć szlaku powrotu, totalnie się pogubiłem...W tym odcinku o. Łukasz Buksa zaprasza Cię, abyś prosił Ducha Świętego, by nauczył Cię znajdować drogę do domu. Odkryj w sobie przestrzeń pełną miłości, która zaprowadzi Cię do prawdziwego szczęścia! Podejmiesz to wyzwanie?

Weź i się módl! 

Zanim wysłuchasz konferencji, pomódl się do Ducha Świętego, aby przyszedł, pomógł Ci usłyszeć to, co Bóg ma Ci dziś do powiedzenia. Proś Go, niech odmieni Twoje serce…

Modlitwa papieża Piusa XII

Przyjdź, Duchu Święty, i uczyń moje ciało swoją świątynią. Przyjdź i pozostań ze mną na zawsze. Udziel mi głębokiej miłości do Najświętszego Serca Jezusowego, abym je ukochał z całego serca, z całej duszy, ze wszystkich myśli i sił moich. Oddaję Ci wszystkie władze mej duszy i mojego ciała. Panuj nad mymi namiętnościami, uczuciami i poruszeniami. Przyjmij mój rozum i moją wolę, moją pamięć i wyobraźnię. Duchu Święty, udziel mi obfitości Twej skutecznej łaski. Obdarz mnie pełnią cnót. Pomnażaj moją wiarę, Umacniaj mą nadzieję, Rozpalaj moją miłość. Udziel mi Twych siedmiu darów, owoców i błogosławieństw. Pozwól mi być Twoją świątynią i mieszkaniem całej Trójcy Przenajświętszej.

Reklama

Pokrzep się! 

Już w najbliższą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego! Dlatego już teraz daj sobie szansę. Niech Duch Święty zstąpi na Ciebie i pokrzepi Twoją duszę! W jaki sposób? Zapraszamy Cię na wyjątkowy cykl 4 spotkań pod nazwą “Pokrzep się”, który pomoże Ci odkryć siłę i moc Ducha Świętego. Nie bój się i stań się tym, który będzie żył Duchem Świętym.

Twoim przewodnikiem podczas odkrywania Ducha Świętego, będzie o. Łukasz Buksa, który specjalnie dla Ciebie w deszczu i chłodzie na Skałkach Bolechowickich rozważał kim dla człowieka powinien być Duch Święty i jak szukać w Nim “Pokrzepienia”… 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę