Nasze projekty
Reklama
Fot. V I C O N A/YouTube

“W Medjugorie mówiła mi o swoim doświadczeniu życia z Panem Bogiem”. Niezwykłe świadectwo o Alicji Lenczewskiej

Ks. Maciej Bagdziński poznał Alicję Lenczewską podczas pielgrzymki do Medjugorie. Jak zapamiętał tę niezwykłą mistyczkę, która doświadczała mistycznych spotkań z Jezusem?

Ks. Maciej Bagdziński poznał Alicję Lenczewską podczas pielgrzymki do Medjugorie. Uderzyło mnie jej przygotowanie do pielgrzymki, ogromny profesjonalizm – opowiadał podczas pierwszego otwartego spotkania tworzącego się tzw. Środowiska Alicji Lenczewskiej, 5 stycznia 2022 r. w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Poza modlitwą w autokarze, przez każdy kraj, przez który przejeżdżaliśmy opowiadała jakieś ciekawostki, historie. Sama była osobą niezwykle zdyscyplinowaną i sama potrafiła narzucić tę dyscyplinę w sposób nikogo nie krępujący. Ta pielgrzymka była pierwszą, która w moim sercu odcisnęła niezwykły znak.

W Medjugorie usiedliśmy pod Niebieskim Krzyżem i mówiła do mnie w języku, którego nie rozumiałem, mówiła o swoim ogromnym doświadczeniu życia z Panem Bogiem. Nie mówiła mi nic o swoich doświadczeniach ale weszła na teren mistyki, duchowości. To było dla mnie obce, w znaczeniu takim, że nie dotknąłem tego osobiście, tej głębi relacji z Bogiem, jeszcze wtedy nie odkryłem żywego Jezusa. Miałem wiedzę, powołanie, wiarę ale brakowało mi doświadczenia – wspominał ks. Maciej.

Posłuchaj całego świadectwa:

Reklama

zś/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę