Nasze projekty

Uczestniczki The Voice Kids śpiewają „Miasto 44”. Niesamowite wykonanie doprowadza do łez

Dziewczynki z najnowszej edycji programu The Voice Kids tak zaśpiewały piosenkę o Powstaniu Warszawskim, że doprowadziły wszystkich do łez. Ta niezwykła sytuacja miała miejsce w odcinku emitowanym 1 lutego.

Reklama

Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonało trio z drużyny Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez.

Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała. Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce!

– powiedziała przez łzy Cleo tuż po występie uczestniczek.

Reklama
Reklama

Dziewczyny dziękuję wam za to, że tak pięknie opowiedziałyście tę historię i przypomniałyście nam wszystkim, dzięki komu my możemy sobie tutaj siedzieć wolni. I wy jako młodzi ludzie wspaniale uczycie swoich rówieśników tej historii.

– podsumował występ swoich podopiecznych Dawid Kwiatkowski.

 

Reklama
Reklama

The Voice Kids to program, który daje młodym wokalistom możliwość wystąpienia na dużej scenie. Show zadebiutowało na antenie Telewizji Polskiej w 2018 roku i od razu zyskało sympatię ogromnej liczby widzów. Wcześniejsze edycje odkryły talent Roksany Węgiel i Viki Gabor, zwyciężczyń dwóch ostatnich edycji Eurowizji Junior.

ms/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę