Nasze projekty

Przeżyj inspirujący tydzień z Arkadio

Z pierwszymi dniami września sądecki raper Arkadio rozpoczął realizację internetowego projektu, do którego zainspirowali go uczestniczy prowadzonych przez niego spotkań „Rób to co kochasz”. Dzięki tym filmikom można przeżyć razem z Arkadio cały tydzień.

Reklama

W poniedziałek (5 września) Arkadio opublikował pierwszy z tej serii #nierzadko klip do singla ”Sedno” który znaleźć możemy na kanale YouTube RTCK.TV

„Powodem całego działania jesteś Ty! Odczytuję wiadomości po koncertach i spotkaniach „Rób to co kochasz”, które prowadzimy” – mówi Arkadio – Często zadajesz w nich pytanie – co dalej? Co po pierwszym kroku? Dlatego postanowiłem, że będę z Tobą w kontakcie na bieżąco!”

Arkadio, który na co dzień koncertuje, nagrywa, pisze i przemawia, inspirując ludzi, aby robili to co kochają, postanowił od poniedziałku do piątku docierać do odbiorców z „konkretem” – w każdy poniedziałek nowy singiel w serii #nierzadko, we wtorek – inspirujący cytat #totenwers, w środy autorski vlog #okijmichodzi, w czwartki freestyle live, w piątki konkursy z nagrodami.

Reklama
Reklama

„Zaczęło się od „tłustego freestylu”, który odbywa się cyklicznie w każdy czwartek. Ty wrzucasz mi tematy podczas transmisji live – a ja w tym samym momencie o nich rapuje. Postanowiłem poszerzyć to działanie na cały tydzień. Stąd np: co poniedziałek premiera całkiem nowego singla, a w środę vlog. Pewnie zastanawiasz się – ile można wytrzymać, wypuszczając nowy utwór co tydzień. Obserwuj więc i sam się przekonaj!”

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite