Nasze projekty

Ministranci z Katowic znów przerobili hit. Tym razem KęKę

Ministranci z Ministranckiej Wytwórni Muzycznej, jak przedstawiają się ministranci Katowic, którzy miesiąc temu podbili Internet przeróbką hitu "Ona by tak chciała" dotrzymali słowa i zrobili kolejny przebój. Tym razem wzięli na warsztat rap od KęKę.

Reklama

W oryginalnym przeboju raper KęKę opowiada o tym, że „raper to nie Mesjasz” i nie można brać jego tekstów jako recepty na rozwiązanie własnych problemów. „Szczerze? Nawet cię nie znam” – słyszymy. 

Ministranci w swojej przeróbce poszli podobnym tropem i odnieśli się do różnych komentarzy, jakie pojawiały się w sieci po ich pierwszym przeboju.

„To znowu my, lecz tym razem głównie dla tych co wciąż nie czają, że nam tak się chce. Kościelny track, lecz nie tylko dla wierzących. To nowa siła, to KnC!”

Reklama
Reklama

– śpiewają. „KnC” pojawiające się także w refrenie to skrót od wezwania „Króluj nam Chryste”, które jest zawołaniem wielu ministrantów w Polsce. Ich piosenka opowiada o tym, że naprawdę idą za Jezusem, będąc jednocześnie zwykłymi chłopakami, a do bycia ministrantem nikt ich nie zmusza.

„Z wiarą życie zawsze na 100%, Jak nie wierzysz, proszę sam to oceń. To jest prawda, a nie slogan tani”

przekonują chłopaki z Katowic. Trudno nie odnieść wrażenia, że ich kolejny klip jest bezpośrednią ewangelizacją nieprzekonanych. Oceńcie sami!

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite