fot. Grupa Muzyczna PPDP / YouTube

„Tak jest z tymi, którzy z Ducha narodzili się!” Płocka Pielgrzymka zaprasza na wędrówkę na Jasną Górę

Na Jasną Górę wyruszają kolejne pielgrzymki. 6 sierpnia wyruszy do Częstochowy grupa z Płocka. Zapraszają do wędrówki w iście muzycznym stylu i przypominają nagrany przez pielgrzymów utwór "Maryjo, Matko mojego wezwania". Nogi same rwą się do pielgrzymki!

Reklama

Piesza Pielgrzymka Płocka wyruszy w tym roku pod hasłem „Idziemy z Józefem”. Wędrówka będzie miała charakter „sztafety”. Każdego dnia będzie pielgrzymowała inna grupa, pod kierunkiem swojego ks. Przewodnika.

Wyjątkowo jednak będzie wyglądał pierwszy i ostatni dzień tych rekolekcji w drodze, ponieważ w tym roku Płocka Pielgrzymka obchodzi jubileusz 40-lecia. „6 sierpnia będzie Dniem Wdzięczności za czterdzieści Pielgrzymek Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Na ten dzień zapraszamy wszystkich, którzy chcą dziękować za dzieło pielgrzymkowe. Zakończymy ten dzień uroczystym, dziękczynnym Apelem Jasnogórskim w Sokołowie” – piszą organizatorzy.

Na pątniczy szlak zapraszają muzycznie i przypominają nagrany przed rokiem utwór „Maryjo, matko mojego wezwania”. Piosenkę wykonuje liczna grupa muzyczna. Kilkadziesiąt osób przygotowało swoje nagrania w domu i tak powstało piękne, wspólne nagranie całej grupy.

Reklama
Reklama

os, pielgrzymka.com / Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę