Nasze projekty
Reklama
fot. sanah/youtube.com (print screen)

„Z ludzkich planów się śmieje Bóg”. Piękny utwór Sanah! [WIDEO]

Sanah to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Na jej nowym albumie "Kaprysy", znajdziemy mnóstwo pięknych utworów, między innymi ten pt. "Sad", gdzie artystka śpiewa: "A z ludzkich planów się śmieje Bóg...". Posłuchajcie!

Któż z nas choć kilka razy nie słyszał któregoś z utworów Sanah. Obecnie to jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Jej kolejne piosenki i aranżacje zachwycają miliony Polaków, a koncerty zbierają zarówno młodych, jak i starszych słuchaczy.

Artystka cały czas zaskakuje, a jej pomysły co raz stają się nowymi hitami! Podobnie jest z najnowszą płytą Sanah pt. „Kaprysy”, gdzie znalazło się mnóstwo fantastycznych utworów. Jednym z nich jest piosenka pt. „Sad”.

PRZECZYTAJ TEŻ>>> Nowy album Sanah. Artystka doceniona za… skromność!

Reklama

Sanah nie wstydzi się swoich wartości

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Grabowska to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. 

Utalentowana artystka wielokrotnie w tekstach swoich piosenek wspomina Boga oraz Jego działanie w swoim życiu. Tak też jest w przypadku utworu „Sad”, w której Sanah wplata słowa z popularnego powiedzenia, a brzmią one: „A z ludzkich planów się śmieje Bóg”.

Na instagramie również zdarzało się, że artystka publikowała zdjęcia okraszając je wymownymi opisami, na przykład zdjęcie przy kapliczce z podpisem „Wdzięczna”.

Reklama

ZOBACZ>>> „Gdzieś tam niebo jest”. Piękna piosenka Sanah [WIDEO]

Sanah wydała nową płytę

W tym roku Sanah również obdarowała swoich fanów kolejną porcją swojej nowej twórczości. Artystka zaprezentowała swój nowy album pt. „Kaprysy”, gdzie można znaleźć mnóstwo fantastycznych utworów. Jednym z nich jest piosenka pt. „Sad”.

Utwór ten to pełen rytmicznych, ale i subtelnych dźwięków. W dodatku ozdobiony, jak zawsze, pięknymi słowami. Sanah do piosenki stworzyła także przepiękny teledysk, z naturą i (nie)zwyczajnością w tle. Sami zobaczcie jak wszystko przepięknie się dopełnia!

Reklama

Zobacz i posłuchaj piosenki „Sad” w wykonaniu Sanah!

wikipedia.org,pa/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę