fot. mat. prasowe

„Spróbuj zawołać: Boże, pokaż mi szlak”. Przejmujący utwór Arkadio

W swoim najnowszym klipie Arkadio zachęca, by szukać pomocy, gdy znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia. Dlaczego wspomina o Amy Winehouse, Whitney Houston, Anthonym Hopkinsie i Nicole Kidman? I co ma do tego teledysk o dziewczynie, która dowiaduje się, że jest w ciąży? Poznajcie utwór "Pokaż mi szlak".

Reklama

Amy Winehouse, Elvis Presley, Whitney Houston, Marilyn Monroe, a z drugiej strony Anthony Hopkins, Samuel L. Jackson, Denzel Washington. Dlaczego pojawili się w najnowszym utworze Arkadio? To dla mnie mega osobista wędrówka w świat ludzi, których przedstawiam z dwóch perspektyw – mówi. W swoim najnowszym singlu zwraca uwagę na postacie, które żyją pozytywnymi wartościami.

Modlę się o niebo dla tych, o których wspomniałem
Modlę się o nas, byśmy wyciągali wnioski
Jak mamy problem, sami nie umiemy wcale…
To otwórzmy się na pomoc, to jest sens tej historii.

Nie wiesz, do kogo i nie wiesz, jak,
Wołasz o pomoc, a szlaku brak.
Nie ma prostych odpowiedzi, to jest fakt,
Może spróbuj zawołać: „Boże, pokaż mi szlak!

Reklama
Reklama

Wartość życia

W teledysku poznajemy historię dziewczyny, która dowiaduje się, że jest w ciąży. Nie ma jednak szans na to, by podzielić się tą wiadomością z rodzicami. Odrzuca ją także jej chłopak – ojciec dziecka. Pozostawiona bez pomocy dziewczyna pogrąża się w rozpaczy. W nagraniu widzimy, jak zanurza się w wannie pełnej wody, próbując odebrać sobie życie.

Całość rozkminki obudowana jest klipem, który hołduje obronie wartości życia. Zobacz w jakiej sytuacji znalazła się główna bohaterka. W tym projekcie znajdziesz mnóstwo treści zarówno w słowach jak i video – zaprasza Arkadio.

os / Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę