Nasze projekty

Nowy teledysk projektu „Tylko Jezus”

Dominika Figurska (Chorosińska) zagrała w najnowszym teledysku do projektu muzycznego "Tylko Jezus", tworzonego przez rodzinę Śmiałków. Film został zrealizowany dzięki wsparciu darczyńców dla Grupy J330.

Reklama

Piosenka „Będę Cię chwalił” opowiada o bezwarunkowym uwielbieniu Pana Boga. Teledysk, do którego scenariusz napisali Tomasz Malara i Krzysztof Tuduj opowiada jeden dzień z życia zwykłej rodziny. Tego dnia rodzinie świat wali się na głowę, ale mąż i żona nie poddają się i w modlitwie wszystko zawierzają Bogu, uwielbiając Go w swoim położeniu. 

Projekt muzyczny „Tylko Jezus” tworzy małżeństwo Grażyny i Mariusza Śmiałków, którzy muzykują wraz ze swoimi dziećmi. Mariusz Śmiałek gra w teledysku jedną z głównych ról – męża, w którego żonę wciela się Dominika Chorosińska. 

Teledysk zrealizowała grupa J330, zbierająca poprzez publiczne zbiórki fundusze na tworzenie profesjonalnej filmowej oprawy do ewangelizacyjnych piosenek. Wcześniej realizowali klipy m.in. dla zespołów Muode Koty, Oaza Błotnica, Heres czy Wieczny. 

Reklama
Reklama

Obejrzyjcie ich najnowsze dzieło dla projektu „Tylko Jezus”.

 

 

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę