Ruszyły zgłoszenia na tegoroczny Hosanna Festiwal

Hosanna Festiwal to Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od prawie 30 lat organizowany jest w Siedlcach. W tym roku odbędzie się on w dniach 16-18 września. Właśnie ruszyła rejestracja uczestników!

fot. Anthony DELANOIX/unsplash.com

U progu swej historii był Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Siedlcach. Gromadzi dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz liczną publiczność.

Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Już teraz można wysyłać swoje zgłoszenia. Termin nadsyłania nagrań mija 28 sierpnia 2022r. W tym roku zmieniła się formuła- można przesłać je jedynie poprzez formularz, który znajduje się pod linkiem: hosannafestival.pl/zgloszenia.

Reklama
Reklama

pa, mat. prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę