Nasze projekty

Ruszyły zgłoszenia do jubileuszowej edycji Hosanna Festiwal! Jak można się zapisać?

Hosanna Festiwal to Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od 30 lat organizowany jest w Siedlcach. W tym roku odbędzie się on w dniach 15-17 września. Właśnie ruszyła rejestracja uczestników!

fot. Anthony DELANOIX/unsplash.com

Termin nadsyłania zgłoszeń w tym roku mija 28 lipca. Aby dokonać zgłoszenia należy przesłać nagrania trzech piosenek o tematyce chrześcijańskiej w dowolnie wybranym języku aplikując do jednej z kategorii: solistów bądź zespołów.

Festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie internetowej. Zgłoszenia można przesłać poprzez formularz, który znajduje się pod linkiem: hosannafestival.pl/zgloszenia.

Wydarzenie jest organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Reklama

Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski i świata.

materiały prasowe

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę