Nasze projekty

Natalia Niemen zaśpiewa u ks. Popiełuszki

Natalia Niemen - znana artystka muzyki chrześcijańskiej wystąpi 29 marca z koncertem pieśni pasyjnych w sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu. W tej parafii stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki.

Reklama

Koncert będzie wpisany w miejscową tradycję organizacji comiesięcznej modlitwy uwielbienia pod nazwą „Wieczór z Jezusem” właśnie w piątki a w piątki Wielkiego Postu zwykle o tej porze odbywa się Adoracja krzyża, połączona z medytacją nad Słowem Bożym i śpiewem pieśni wielkopostnych. 

Artystka również wystąpi z repertuarem pasyjnym, a w jednym utworze towarzyszyć jej będzie schola sanktuarium bł. ks. Jerzego. Mało kto wie, że pierwsze muzyczne kroki Natalia Niemen stawiała właśnie w tej scholi tylko wiele lat wcześniej. – Koncert ten zatem obok wartości duchowej, będzie miał dla artystki wartość sentymentalną – podróży do krainy dzieciństwa – zauważają organizatorzy wydarzenia.

Wspólnie z artystką wystąpi także Michał Zator – utalentowany muzyk, jeden z najlepszych polskich harfistów.

Reklama
Reklama

Koncert odbędzie się w głównym kościele a wstęp jest całkowicie bezpłatny. Jest to możliwe dzięki finansowemu wsparciu anonimowego darczyńcy. Zgodnie z jego życzeniem w trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy na jałmużnę wielkopostną, która zostanie przeznaczona na potrzeby osób ubogich.

Początek Piątek, 29 marca, godz. 20, Parafia św. Stanisława Kostki i Sanktuarium ks. Popiełuszki, Warszawa ul. Kardynała Stanisława Hozjusza 2.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite