Nasze projekty
fot. Kateryna Bezugla/facebook.com

Ukrainka żegna męża, który zginął na wojnie. „Zrobię wszystko, abyś był z nas dumny”

"Mój ukochany mąż, mój bohater, ojciec moich dzieci, Oleksandr Bezuhliy, zginął broniąc nas, Charkowa, Ukrainy" - pisze żona jednego z poległych w walkach.

Reklama

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już od miesiąca. Codziennie w walkach o niepodległość Ukrainy ginie wielu żołnierzy – synów, braci, mężów, ojców… Pozostawiają tu na ziemi swoje pogrążone w rozpaczy i tęsknocie rodziny.

Mój ukochany mąż, mój bohater, ojciec moich dzieci, Oleksandr Bezuhliy, zginął broniąc nas, Charkowa, Ukrainy – pisze w swoich mediach społecznościowych jedna z ukraińskich kobiet, Kateryna Bezugla, która na froncie straciła męża.

W swoim poście zwraca się również do niego, do swojego męża, dziękując mu za wspólne chwile, ale i za to co zrobił dla niej, dla ich dzieci i ich kraju. Kochanie, chcę Ci podziękować za czas, kiedy byliśmy razem, za wszystko, co dla nas zrobiłeś! – pisze.

Reklama

Jesteś na zawsze we mnie, w moim sercu, w mojej pamięci, w naszych dzieciach, zrobię wszystko, abyś był z nas dumny! – podkreśla w słowach do męża Kateryna.

Kobieta prosi również swoich bliskich, aby nie zapominali o modlitwie za jej męża. Przyjaciele, proszę módlcie się za duszę Oleksandra i napiszcie mi jak go pamiętacie, to bardzo ważne dla mnie i dla dzieci! – zaznacza na koniec.

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę