fot. kadr ze zwiastunu filmu o Ani Przybylskiej

Powstaje film dokumentalny o Ani Przybylskiej. Zobacz niezwykle przejmujący zwiastun

Od śmierci Ani Przybylskiej mija w tym roku 8 lat. Jedna z najbardziej lubianych, polskich aktorek odeszła niespodziewanie i zdecydowanie za wcześnie pozostawiając kochającego partnera i troje dzieci. Dziś, rodzina postanowiła podzielić się ze światem prywatnymi nagraniami, by powstał o niej film dokumentalny. Zobacz wzruszający, pełen ciepła zwiastun, który wywołuje gigantyczne emocje!

Reklama

Po śmierci Anny Przybylskiej narodził się pomysł, by nakręcić o niej film. Wiele słyszało się o postępach we wspomnianej produkcji. Mówiono, że powierzono ją Radosławowi Piwowarskiemu, dla którego Anna Przybylska była największą muzą.

W 2017 r. rozwiązano wszelkie wątpliwości i poinformowano, że na ten czas film o aktorce nie pojawi się na ekranach. Dziś wiemy, że produkcja jest w trakcie realizacji, jednak przybierze nieco inną formę. Nie będzie to film biograficzny, ale film dokumentalny.

Zwiastun filmu o Ani Przybylskiej

O tym, że film o Ani Przybylskiej już wkrótce pojawi się na ekranach, poinformowali na swoich mediach społecznościowych: partner Ani – Jarosław Bieniuk, oraz ich 19-letnia córka Oliwia. Zwiastun zawiera niezwykle wzruszające, niepublikowane dotąd nagrania i zdjęcia z ich rodzinnego domu. Premiera filmu pt. „Ania” planowana jest na 5 października 2022 r. – w 8 rocznicę jej śmierci.

Reklama
Reklama

„Moi drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… Dziękuję za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi…”  – napisał Jarosław Bieniuk.

Ten krótki filmik będzie się bardzo wyróżniał od poprzednich postów i relacji. Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej mam” – dodała Oliwia na swoim Instagramie.

Ania Przybylska

Ania Przybylska była “normalną dziewczyną” – kobietą, przy której każdy czuł się swobodnie. Pełna energii, pasji, zaangażowania. Pomimo tego, że nie ukończyła szkoły aktorskiej  – co było na początku jej kariery szokiem dla większości aktorów polskiej sceny filmowej – miała w sobie ogromny talent i totalny luz, którym podbijała serca widzów. 

Reklama
Reklama

Była piękna, skromna, a udało jej się zaistnieć w showbuisnessie bez znajomości i wysoko postawionych członków rodziny i przyjaciół. Miała za to osobowość, charakter, zachrypnięty, jedyny w swoim rodzaju głos oraz zniewalającą urodę. Miała niesamowity dystans do rzeczywistości, a przede wszystkim niepowtarzalną umiejętność zjednywania ludzi. 

Ania Przybylska zachorowała na raka trzustki, odeszła 5 października 2014 r. W chwili jej śmierci byli przy niej: mąż, mama i siostra. Pozostawiła po sobie niesamowite wspomnienia swojej rodziny i nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkają.

kw, RMF24.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę