Fot. instagram.com/charlierousseau22/

W wyniku nieudanej aborcji urodziła się bez ręki i połowy nóg. Dziś realizuje marzenia i żyje pełnią życia

W wyniku niepoprawnie przeprowadzonej aborcji urodziła się bez ręki oraz z połową nóg. Dziś realizuje swoje pasje i spełnia marzenia - jest prezenterką radiową i podróżniczką. "Po prostu żyj swoim życiem. Nie trać czasu!" - mówi.

Reklama

Gdy Charlie Rousseu była nastolatką, jej mama przyznała, że jej niepełnosprawność spowodowana jest próbą dokonania aborcji. Urodziła się bez jednej ręki, z drugą ręką zdeformowaną oraz z połową nóg.

Przyznaje, że jako dziecko nie odczuwała swojej niepełnosprawności. Stała się ona dla niej problemem dopiero w czasie nastoletnim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 𝙲𝙷𝙰𝚁𝙻𝙸𝙴 𝚁𝙾𝚄𝚂𝚂𝙴𝙰𝚄 (@charlierousseau22)

Reklama
Reklama

Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że jestem niepełnosprawna, dopóki nie skończyłam 16 lat. Moi rodzice wysłali mnie do normalnej szkoły i miałam normalnych przyjaciół” – powiedziała dla portalu „Times Now”. Kiedy chłopcy próbowali mnie pocałować, musieli się schylić, wtedy naprawdę pomyślałam: czy kiedykolwiek będę miała chłopaka?”.

Charlie jest prezenterką radiową i podróżuje do takich miejsc jak Meksyk, Australia czy Wielka Brytania. Relacją ze swoich podróży dzieli się w swoich mediach społecznościowych – na Instagramie i TikToku. Ludzie są wszędzie bardzo przyjaźni, podróżowanie jest cudowne. Jeśli zapytam ludzi, szybko pomogą. Po prostu żyj swoim życiem. Nie trać czasu– powiedziała dla „Times Now”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 𝙲𝙷𝙰𝚁𝙻𝙸𝙴 𝚁𝙾𝚄𝚂𝚂𝙴𝙰𝚄 (@charlierousseau22)

Reklama
Reklama

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk/Facebook, timesnownews.com,zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę