Nasze projekty
Fot. instagram.com/charlierousseau22/

W wyniku nieudanej aborcji urodziła się bez ręki i połowy nóg. Dziś realizuje marzenia i żyje pełnią życia

W wyniku niepoprawnie przeprowadzonej aborcji urodziła się bez ręki oraz z połową nóg. Dziś realizuje swoje pasje i spełnia marzenia - jest prezenterką radiową i podróżniczką. "Po prostu żyj swoim życiem. Nie trać czasu!" - mówi.

Reklama

Gdy Charlie Rousseu była nastolatką, jej mama przyznała, że jej niepełnosprawność spowodowana jest próbą dokonania aborcji. Urodziła się bez jednej ręki, z drugą ręką zdeformowaną oraz z połową nóg.

Przyznaje, że jako dziecko nie odczuwała swojej niepełnosprawności. Stała się ona dla niej problemem dopiero w czasie nastoletnim.

Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że jestem niepełnosprawna, dopóki nie skończyłam 16 lat. Moi rodzice wysłali mnie do normalnej szkoły i miałam normalnych przyjaciół” – powiedziała dla portalu „Times Now”. Kiedy chłopcy próbowali mnie pocałować, musieli się schylić, wtedy naprawdę pomyślałam: czy kiedykolwiek będę miała chłopaka?”.

Charlie jest prezenterką radiową i podróżuje do takich miejsc jak Meksyk, Australia czy Wielka Brytania. Relacją ze swoich podróży dzieli się w swoich mediach społecznościowych – na Instagramie i TikToku. Ludzie są wszędzie bardzo przyjaźni, podróżowanie jest cudowne. Jeśli zapytam ludzi, szybko pomogą. Po prostu żyj swoim życiem. Nie trać czasu– powiedziała dla „Times Now”.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk/Facebook, timesnownews.com,zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę