fot. Bądźmy Razem TVP/Facebook.com

Ida Nowakowska: Rodzina to największa siła, z jaką można iść przez życie

"Wierzę w moc rodziny. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym koncercie razem z Maksymilianem, moim malutkim, najukochańszym na świecie synkiem. Rodzina to największa siła, z jaką można iść przez życie" - powiedziała Ida Nowakowska, komentując swój udział w koncercie „Bo w rodzinie siła” zrealizowanego z okazji trwającego Światowego Roku Rodziny ogłoszonego przez Papieża Franciszka.

Reklama

Ida Nowakowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wciąż możemy obserwować ją w coraz to nowych rolach. Tancerka, aktorka, prezenterka, dziennikarka, a teraz także… piosenkarka! Podczas koncertu „Bo w rodzinie siła” wystąpiła w dwóch odsłonach – jako prezenterka u boku Tomasza Wolnego, a także razem ze swoim synkiem Maksymilianem w towarzystwie Tadeusza Seiberta zaśpiewała utwór „Kołysanka dla okruszka”.

Mój występ jest symboliczny – podkreśla Ida Nowakowska. – Wierzę w moc rodziny. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym koncercie razem z Maksymilianem Markiem, moim malutkim, najukochańszym na świecie synkiem. Rodzina to największa siła, z jaką można iść przez życie – skomentowała swój udział w projekcie Ida Nowakowska.  

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Reklama
Reklama

Maksymilian – syn Idy Nowakowskiej ma dopiero 8 miesięcy, a już bardzo często towarzyszy mamie na scenie, a także na kulisach. Podczas wspomnianego koncertu stał się prawdziwą gwiazdą, bowiem w pewnym momencie Tadeusz Seibert w czasie występu podszedł do wózeczka i podał małemu synkowi Idy mikrofon.

Podczas koncertu „Bo w rodzinie siła” wystąpili także między innymi: Krzysztof i Chris Cugowscy, Katarzyna Cerekwicka, Golec uOrkiestra, Andrzej Lampert i wielu innych, znanych artystów.

kw, niedziela.pl, onet.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę