Nasze projekty
fot. idavictoria/instagram.com

Ida Nowakowska: „Największy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga”

Ida Nowakowska, dziennikarka i tancerka niejednokrotnie podkreślała, że wiara to bardzo ważny element jej życia. "Czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym" - mówiła.

Reklama

Ida Nowakowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wciąż możemy obserwować ją w coraz to nowych rolach. Tancerka, aktorka, prezenterka, dziennikarka, piosenkarka, ale przede wszystkim mama i żona. Maksymilian – syn Idy Nowakowskiej od samych narodzin bardzo często towarzyszy mamie na scenie, a także w kulisach. W 2022 roku wystąpiła z synkiem podczas koncertu „Bo w rodzinie siła”. Mój występ jest symboliczny – podkreślała Ida Nowakowska. – Wierzę w moc rodziny. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym koncercie razem z Maksymilianem Markiem, moim malutkim, najukochańszym na świecie synkiem.  Rodzina to największa siła, z jaką można iść przez życie – skomentowała swój udział w projekcie Ida Nowakowska.  

Dziennikarka TVP niejednokrotnie podkreślała, także że wiara jest ważnym elementem jej życia. W 2021 roku w specjalnym nagraniu, które umieścił w serwisie YouTube ksiądz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, dziennikarka TVP opowiedziała swoje świadectwo.

Reklama

Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był bez wyjścia, nie było w tym „człowieczej” nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan – powiedziała Ida.

W dalszej części zwróciła uwagę, że Bóg ma wobec niej i każdego człowieka określone plany. Według niej, wystarczy zawierzyć się Bogu i trwać. Nie jest to łatwe wbrew pozorom, łatwiej powiedzieć niż zrobić i czynić tak codziennie, ale postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczególnie po śmierci mojego taty, że zawierzę swoje życie w stu procentach Panu Bogu. Od tego czasu największy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga za sobą i on tak to zaplanował, żebym przez ten problem przeszła i nauczyła się czegoś tak, jak on chciał – dodała.

Całego świadectwa można posłuchać tutaj:

Reklama

jastrzabpost.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę