Nasze projekty
Reklama

Przyjeżdżajcie na Lednicę! Na 18-nastkę…

To będą osiemnaste urodziny spotkań na Lednicy. 7 czerwca uczestnicy wejdą w "dorosłość" i wszyscy dostaną Lednickie Dowody Osobiste. Ale nie tylko. Jak zwykle Lednica będzie pełna niespodzianek.

Oprócz Dowodów, dla uczestników zostały także przygotowane pierścienie z napisem "W Tobie mam upodobanie" z wygrawerowaną rybą. Pierścienie symbolizują Synostwo Boże i przynależność do Boga Ojca. Rozdawane będą również Banknoty Wdzięczności. Można je przekazywać rodzicom albo wychowawcom w podziękowaniu za opiekę. No i oczywiście Lednickie Dowody Osobiste – to karta plastikowa w kształcie i formacie dowodu osobistego – z modlitwą na odwrocie.

 

Wszystkie tegoroczne "pamiątki" lednickie zaprezentował dominikanin, ojciec Jan Góra zapraszając na Spotkania Młodych. – Lednica stanie się w tym roku wielkim konfesjonałem polskiej młodzieży – zapowiedział ojciec Góra. A nabożeństwo pokutne z rachunkiem sumienia i spowiedzią poprowadzi wieloletni ceremoniarz papieski i jałmużnik – abp Konrad Krajewski. Spowiednicy będą namaszczać olejem mocy pobłogosławionym przez Papieża Franciszka.

Reklama

 

Przyjeżdżajcie na Lednicę! Na 18-nastkę...

– Drodzy Przyjaciele! Przybywajcie na Pola Lednckie po dowód osobisty i pierścień zaślubin z Jezusem – gorąco zapraszał ojciec Jan.

Reklama

 

Organizatorzy proszą także, by uczestnicy przywieźli ze sobą białą szatę – wystarczy kawałek płótna – który włożą na siebie podczas Nabożeństwa Synostwa Bożego oraz list miłosny czyli przesłanie napisane w imieniu Boga do drugiego człowieka. Listy zostaną zebrane i dostarczone pod właściwy adres! Przed północą zostanie wyemitowane przesłanie Ojca Świętego Franciszka.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę