Nasze projekty

Weekend cudów. Bądźcie z nami

W najbliższy weekend SZLACHETNA PACZKA połączy 400 tys. potrzebujących – wolontariuszy, darczyńców, którzy przygotowali pomoc i członków 17 700 rodzin, do których dotarła mądra pomoc. Zapraszamy na finał SZLACHETNEJ PACZKI: 7 i 8 grudnia.

Reklama

Finał SZLACHETNEJ PACZKI to wyjątkowy czas – wtedy wolontariusze i darczyńcy piją razem herbatę i rozmawiają jak przyjaciele, a do rodzin w potrzebie dociera mądra pomoc, która przynosi nadzieję i daje impuls do walki z biedą.

 

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI dotarli do 17 700 potrzebujących rodzin, spotkali się z nimi  w ich domach. Odważyli się wejść w trudny świat biedy, zdiagnozowali sytuację, zapytali o marzenia i konkretne potrzeby.

Reklama

 

Weekend cudów. Bądźcie z nami

Prezenty, po których bardziej chce się żyć

Reklama

 

Tu nie tyle chodzi  o samo dawanie, co o trafiony prezent, po którym chce się żyć, starać się. Kasza, mąka, ryż, stare ubrania – mówią osobie ubogiej: jesteś beznadziejny, nic więcej od życia ci się nie należy. A prawdziwy, trafiony prezent podnosi na duchu – mówi ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek – pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI. Wspomina pewnego 5-letniego chłopca. Jego rodzina walczyła o upominki, a on sięgnął po paczkę zwykłych kredek. Spodobały mu się, bo były nowe.

fot. Agnieszka Ożga-Woźnica / © All rights reserved by Szlachetna PACZKA
Agnieszka Radwańska

Świętujcie z nami czas Finału!

Reklama

 

Finał Paczki to dwa dni, które są dla nas prawdziwym świętem. Chcemy opowiedzieć o wszystkich niecodziennych spotkaniach, wzruszeniach, rozmowach i emocjach. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania i relacjonowania tego, co wydarzy się w magazynach medialnych. Miejscach, które zostały przygotowanie, specjalne z myślą o Was!

 

SZLACHETNA PACZKA  zjednoczyła w tym roku 40 tysięcy osób. Mamy co świętować! Już dziś można pomóc Paczce, by za rok zjednoczyła jeszcze większa liczbę osób poprzez:

 

– Wysłanie SMS o treści PACZKA na numer 75 465 (5PLN + VAT)

– Wpłacenie darowizny korzystając z internetowego formularza na www.szlachetnapaczka.pl lub na konto PKO BP 22 1020 2892 0000 5802 0469 5146

 

Bądźcie z nami.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę